Pobyty pro seniory, zájezdy pro seniory

Hotel Olympic Club - Dotované pobyty 50 ***

kufr

Termín:15.09. (Pá) - 24.09. (Ne) 2017

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 7 nocí

ID hotelu:565669

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Plná penze s nápoji

Cena vč. tax: 8 490 Kč

Náš názor
lokalita má velkou přednost v bezprostřední přítomnosti Velike Plaže s tím nejjemnějším léčivým pískem. V oblasti se také mohou vyskytovat mírné větry v odpoledních hodinách. Příjemné místo pro prožití pohodové dovolené široké klientely všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Ulcinj se stal známým a vyhledávaným cílem. Vynikající poloha hotelu Olympic přispívá ke spokojenosti klientů cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS.

Váš názor na hotel

Dobrý den, ve dnech 9. 7.- 16. 7. 2016 jsem se i s dětmi účastnila pobytu v Černé Hoře v hotelu Olympic. Chtěla bych velmi poděkovat paní delegátce Darině Říhové, která byla po celý pobyt neustále k dispozici, ochotně pomohla a dobře poradila při výběru a realizaci výletů. Je poznat, že ji tato práce naplňuje a baví. K moři jezdíme často, ale s takto profesionálním přístupem delegáta jsme se ještě nesetkali. S přátelským pozdravem Dita P. s rodinou.

Dobrý den, vrátili jsme se 25.6.2016 z Černé Hory-Ulcinj, hotel Olympic. Rádi bychom poděkovali cestovní kanceláři Kovotour Plus za úžasnou dovolenou. Především bychom chtěli poděkovat p. řediteli Petru Kostkovi za profesionální služby, perfektní starost o klienty a úžasně připravený výlet do Boky Kotorské. Přejeme mu hodně zdraví v osobním životě a v pracovním hodně úspěchu. Poděkování patří i průvodci p. Milošovi, který nás doprovázel na výletě v Boce Kotorské. Opravdu můžu říct, že to byl průvodce z velkým P. Jsme velice okouzlení z profesionálního výkladu. Pan Miloš měl milé chování a neskutečnou škálu zážitků, které nám vyprávěl a bavil tím opravdu každého. S pozdravem Josef a Jana Z.
Poloha
hotel Olympic Club leží u oblíbené ulcinjské pláže, je obklopen zelení a vzdálen cca 4 km od historického centra magického města Ulcinj.
Vybavení
recepce, restaurace s terasou, kavárna, aperitiv bar, konferenční sál, WiFi na recepci a v restauraci (zdarma), parkoviště, krytý bazén.
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s balkonem, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička, dětská postýlka na vyžádání (zdarma).
Stravování
PLNÁ PENZE S NÁPOJI - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů.
Pláž
v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 100 m), písečná tzv. Velika Plaža (dlouhá cca 13 km a široká 60 m), na pláži možnost zapůjčení slunečníků a lehátek, plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník) za poplatek. Ulcinjská pláž se vyznačuje svými léčivými účinky písku, který je zbarvený do černé barvy. Blahodárně působí na revma, kloubové a kožní onemocnění.
Sport a zábava
krytý bazén, posilovna, velké travnaté fotbalové hřiště, hřiště na malou kopanou (travnaté i betonové), tenisové kurty s osvětlením - za poplatek (možno hrát i večer, zapůjčení tenisových raket), hřiště na volejbal, basketbal, házenou, stolní tenis, lesní i plážové běžecké tratě, vodní sporty na pláži (za poplatek), windsurfing. V okolních obchůdcích a restauracích najdete vždy něco pro Vás. Ve městě Ulcinj se nachází také spousta restaurací a středisek k zábavě. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.
Cena za osobu zahrnuje
Letecká doprava: 7x ubytování, 7x plná penze s nápoji, výlet v destinaci, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Autokarová doprava: 7x ubytování, 7x plná penze s nápoji, výlet v destinaci, dopravu luxusním autokarem, pobytovou taxu, služby průvodce po dobu cesty, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)
Poznámka
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko/pokoj 1/1 +4 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.
Popis
Skvělým tipem pro turisty, kteří chtějí strávit léto na Balkáně, je pobyt v Černé Hoře. Příjemné zázemí Vám poskytne hotel Olympic, který je obklopen zelení a leží přímo u nádherné ulcinjské pláže (asi 4 km od historického města Ulcinj). Letní dovolená v Černé Hoře v této přitažlivé lokalitě je vhodná pro turisty všech věkových skupin. Zájezd do Černé Hory můžete využít například k relaxaci na blízké Veliké pláži s tím nejjemnějším pískem. Léčivými účinky proslula ulcinjská pláž, jejíž písek s tmavým zabarvením blahodárně působí na revma, klouby nebo kožní potíže. Dovolenáv Černé Hoře je správným tipem pro výletníky, které lákají relaxační, pohybové nebo animační programy. Letní zájezd do Černé Hory přivítají i sportovně založení turisté, kteří si mohou třeba zaběhat po lesních a plážových běžeckých tratích.
24.07. (Po) - 31.07. (Po) 2017 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Dospělý - Dospělý, letecky (po)
Plná penze s nápoji
Letecky/Praha
-14 490 Kč Rezervace
26.07. (St) - 02.08. (St) 2017 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Dospělý - Dospělý, letecky (st)
Plná penze s nápoji
Letecky/Praha
-14 490 Kč Rezervace
28.07. (Pá) - 06.08. (Ne) 2017 - 10 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Dospělý - Dospělý, autokarem
Plná penze s nápoji
Autobus
-9 990 Kč Rezervace
29.07. (So) - 05.08. (So) 2017 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Dospělý - Dospělý, letecky
Plná penze s nápoji
Letecky/Pardubice
-14 490 Kč Rezervace
Dvoulůžkový pokoj s možností až jedné přistýlky Dospělý - Dospělý, letecky
Plná penze s nápoji
Letecky/Brno
-14 490 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Hotel Olympic Club - Dotované pobyty 50 ***

destinace: Černá Hora, Jaderské pobřeží, Ulcinj

termín:15.09. (Pá) - 24.09. (Ne) 2017 (10 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Plná penze s nápoji

Hotel Olympic Club - Dotované pobyty 50
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: KOVOTOUR PLUS, s.r.o. IČO: 62301055
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...