Pobyty pro seniory, zájezdy pro seniory

Krásy Salcburska a Solná komora pro seniory

kufr

Termín:16.09. (Ne) - 20.09. (Čt) 2018

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:701464

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 7 990 Kč

Poloha

Středověký hrad Hohenwerfen, výlet do Solné komory, lanovky a nenáročná turistika, relaxace v termálních lázních, poutavé před- nášky, all inclusive a Salcburská karta na vstupy v ceně.

Program

1. den – ráno odjezd autobusu z Prahy. Příjezd do gasthofu v Gollingu v podvečerních hodinách, ubytování a večeře.

2. den – snídaně, návštěva krásné soutěsky Lammerklamm, která se nachází v pohoří Tennengebirge. Cesta vede podél útesů a divoké řeky Lammer, která si razí cestu skalními rozvalinami. Během půlhodinové procházky je několik zastávek se zajímavými výhledy. Průjezd vysokohorskou mýtnou panoramatickou silnicí – Postalm – největší ucelená oblast s loukami a pastvinami v Rakousku a 2. největší náhorní plošina v Evropě, v létě se zde pase až 2000 krav, koní a ovcí, výhledy na masiv Dachsteinu, krátká procházka. Přejezd do městečka Altenmarkt a odpočinek v termálních lázních Amadé s výhledem na horská panoramata – několik bazénů, jak vnitřních, tak venkovních s různě teplou vodou a koncentrací soli. Večeře.

3. den – snídaně, celodenní výlet do Solné komory, nejkrásnější oblasti Horního Rakouska – malebné městečko St. Gilgen na břehu jezera Wolfgangsee, procházka okolo radnice a rodného domu matky W. A. Mozarta, prohlídka muzea hudebních nástrojů, kde jsou vystaveny nástroje z celého světa. Výjezd lanovkou na vrchol Zwölferhorn (1.522 m), odkud je nádherný výhled. Přejezd do městečka St. Wolfgang, které je pulsujícím srdcem oblasti a pro které jsou typické úzké uličky a podloubí. Prohlídka kostela St. Wolfganga, který je skvostem městečka a pyšní se gotickým a barokním oltářem a úžasně dekorovanou kazatelnou. Večeře a přednáška o stavbách UNESCO v Rakousku.

4. den – snídaně, odjezd do Werfenu a návštěva středověkého hradu Hohenwerfen. Hrad trůní jako „orlí hnízdo“ na vrcholu skály oddělené od okolí ze všech stran hlubokými údolími. Okruh s audiozařízením v češtině zahrnuje nejstarší části hradu včetně kaple, černé kuchyně, vězení, mučírny a zvonice. Sokolnické představení. Přejezd do horské obce Werfenweng, která je nejvýše položenou vesnicí v pohoří Tennengebirge a výjezd lanovkou na vrchol Bischling (1.840 m). Panoramatický výhled do Taur, na Hochkönig, Tennen a Hagengebirge, přes Dachstein, Totes Gebirge a Kalkalpen, je řazen mezi nejkrásnější v Rakousku. Krátká procházka. Odpoledne návrat do hotelu, volno, svačina na hotelu (káva, čaj, koláče). Večeře a přednáška o umění v Rakousku.

5. den – snídaně a odjezd z gasthofu do ČR. Cestou krátká zastávka ve středověkém městečku Freistadt, které je obehnáno hradbami. Procházka úzkými a romantickými uličkami přes náměstíčka a nádvoří. Návrat ve večerních hodinách (dle jednotlivých nástupních míst).

Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 4x ubytování v gasthofu s all inclusive (4x snídaně formou bufetu, 3x svačina, kterou si každý přípraví sám u snídaně, 4x večeře formou menu s možností výběru nebo formou bufetu), nápoje do 21.00 hodin (nealko, točené pivo, stolní víno), 1x svačina na hotelu, všechny vstupy dle programu, odborné přednášky, průvodce, pobytovou taxu, ložní prádlo, pojištění proti úpadku CK.
Příplatky
komplexní pojištění 175 Kč/osoba a zájezd, 1 lůžkový pokoj 800 Kč/zájezd, dospělí do 54,9 let při účasti seniora 0 Kč, dospělí do 54,9 let bez účasti seniora 350 Kč.
Nástupní místa
Hradec Králové, Pardubice, Kolín a Praha a České Budějovice.
Poznámky
Průvodce: František Kvasnička
Ceník
Termín 2018Osoba nad 55 let
16.09.-20.09.7 990

 

16.09. (Ne) - 20.09. (Čt) 2018 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Senior 55+ s all inclusive pevné lůžko další typy pokojů
All inclusive
Autobus
-7 990 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Krásy Salcburska a Solná komora pro seniory

destinace: Rakousko, Poznávací zájezdy - Rakousko, Rakousko

termín:16.09. (Ne) - 20.09. (Čt) 2018 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: All inclusive

Krásy Salcburska a Solná komora pro seniory
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...