Pobyty pro seniory, zájezdy pro seniory

Royal Beach ****

kufr

Termín:

změnit termín

Délka pobytu:

ID hotelu:596802

Doprava:0

Odletové místo:0

Strava:0

Cena vč. tax: 0 Kč

Poloha
hotel se nachází v klidnější části Lloret de Mar, 150 metrů od hezké pláže Fenals s hrubým pískem. Historické centrum střediska je vzdáleno cca 20 minut chůzí. V okolí hotelu naleznete obchůdky, restaurace a bary.
Vybavení

vstupní hala s 24-hodinovou recepcí, venkovní bazén pro dospělé a dětský bazén, sluneční terasa s lehátky okolo bazénu, na střeše menší bazén s jacuzzi, lehátky a barem. Klienti mohou dále využívat restauraci, bar, místnost s TV, internet a wi-fi (za poplatek),
animační programy.

Ubytování
2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají koupelnu/WC, klimatizaci, telefon, fén, TV-Sat, trezor (za poplatek). Všechny pokoje mají balkon s výhledem na bazén nebo do okolí.
Stravování

all inclusive – plná penze formou bufetu, nápoje během jídel, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů v baru (víno, pivo, nealko drinky, výběr z premium značek – Ballantines, vodka, gin, Bacardi Rum, Soberano,Baileys....) od 10:00-24:00, snack na baru, zmrzlina, ostatní premium značky za sníženou cenu.

Cena zahrnuje
leteckou dopravu z Prahy včetně všech poplatků, 7x ubytování v hotelu příslušné kategorie, 7x all inclusive, transfery z letiště do hotelu a zpět, výlet do Barcelony, služby česky mluvícího delegáta, pojištění proti úpadku CK.
Příplatky
komplexní pojištění včetně storna zájezdu 121 Kč/osoba do 14,9 let/pobyt, 242 Kč/osoba do 69,9 let/pobyt, 484 Kč/osoba nad 70 let/pobyt, 1 lůžkový pokoj 2 500 Kč/týden.
Slevy
dospělá osoba na 3. lůžku sleva 1 000 Kč, 1. dítě 2-11,9 let na přistýlce za 8 990 Kč.
Poznámka

Další služby: „TOP Passport“ – využití TOP busu s možností návštěvy ostatních hotelů z řetězce na pobřeží s možností čerpání all inclusive služeb i v ostatních hotelech z řetězce.

Fakultativní výlety: klášter Montserrat, Andorra, Girona, Marineland, Water World a další.

 

ZÁJEZDY JSOU URČENÉ POUZE PRO SENIORY 55+.

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Royal Beach ****

destinace: Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar

termín: () | změnit termín

doprava: 0 / 0

strava: 0

Royal Beach
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour, s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...