zážitky ze zájezdů

Zážitky z našich zájezdů

 

Vážení klienti,

připravili jsme pro Vás tuto rubriku, která Vám může jednak pomoci při rozhodování o výběru zájezdu, a jednak se zde můžete podělit o své zážitky z našich zájezdů. Přidat samozřejmě můžete i fotografie, recenze na ubytování, stravu atd. Budeme velice rádi, pokud  se s námi o Vaše zážitky podělíte. Příspěvky prosím zasílejte na adresu dana.rakusanova@datour.cz, odkud je pak na naše webové stránky zadáme.


 

Za nedotčenou přírodou Národního parku Vysoké Taury 5.7. - 9.7.2017

Vážená slečno/paní Vejsadová,

jak jsem v Rakousku v hotelu Rohregger slíbil zaslal jsem jim hezká slova o našem pobytu v hotelu. Velký dík patří cestovce DATOUR. Velmi zdařile vybraný Hotel**** s pravou rakouskou přívětivostí a vynikajícími službami, průvodkyně s jasnými pokyny a vynikající předvídavostí a řidič, který svým umem a úsměvem rozdával dobrou náladu. Zkrátka super. Máte od nás jedničku.

Tak ať se Vám daří a příště zase na shledanou.

Jana a Miloš Markvartovi

 


 

Bregenzerwald a Grosses Walsertal 2.7. - 7.7.2017

Dobrý den,

Bylo to krásné, kvetoucí, zelené, pohodové, veselé …… prostě úžasná dovolená s lidmi, kteří mají rádi hory a chtějí si užít dovolenou v krásné přírodě.

Za nás jednička s hvězdičkou.

No a hlavně poděkování průvodkyni Míle Novákové a za rok zase v horách ahoj .

 

Vojíkovi

 


 

Lechtalské Alpy pro seniory 22.6. - 25.6.2017

Dobrý den paní/slečno  Vejsadová,
vracím se k zájezdu cestovní kanceláře Datouru "Lechtálské Alpy pro seniory" ve dnech 22.6. - 25.6.2017 do Rakouska, který byl objednán v Pardubicích.  Prosím, předejte ještě jednou poděkování průvodkyni paní Mileně Myšákové za skvělou práci při zvládání zájezdu. Tak si představujeme profesionální průvodcovskou práci. Rovněž tak poděkování všem pracovníkům cestovní kanceláře za přístup, přípravu a náplň zájezdu. Již několikrát jsme využili služeb Datouru a vždy jsme byli velice spokojeni. Do budoucna určitě využijeme služeb CK Datour.  

S pozdravem
Petr Beneš, Dana Pavelková a Hana Handlířová.

 


 

Přírodní park Reutte 15.6. - 18.6.2017

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší CK za perfektní zájezd do Přírodního parku Reutte, ze kterého jsem se minulý týden vrátila. Vše bylo velmi pěkně zorganizováno,ubytování, strava, volba programu i činnost pana průvodce, který si musel poradit i s případem akutního zhoršení zdravotního stavu u jedné z účastnic.
Přeji Vaší kanceláři mnoho úspěchů v další činnosti.Mé poděkování sdílí i moje spolucestovatelka MUDr.Věra Langrová.

S pozdravem a díky MUDr.Jana Charvátová

 


 

Dachsteinská bomba pro seniory 28.5. - 31.5.2017

Dobrý den,

byla jsem na poznávacím zájezdu Dachsteinská bomba pro seniory v termínu 28.05. - 31.05. 2017, a chtěla bych moc poděkovat průvodkyni p.Míle Novákové, p.Mgr. Gabriele Dražanové a panu řidiči, kteří se o nás moc hezky starali, byli vstřícní a milí, měli s námi trpělivost. Věřím, že s nimi ještě na nějaký zajímavý zájezd pojedeme.

Díky a přejeme krásné a pohodové dny. :-P

 

J.Kvapilová, J.Vávrová

 


 

Přírodní park Reutte 15.6. - 18.6.2017

Dobrý den,velmi Vám děkujeme za krásnou dovolenou ,bylo to krásné a hodně jsme toho viděli a pan průvodce i pan řidič  byli super!
Přeji hodně spokojených klientů a příjemné letní dny.
S pozdravem
IK

 


 

Přírodní park Reutte 15.6. - 18.6.2017

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za krásný zájezd s Vaši CK, služby, hotel,  průvodce vše OK. Byla jsem s Vámi prvně a chtěla bych Vás poprosit o zaslání katalogu na příští rok, určitě si něco vyberu.

Zdraví Mlatečková Stanislava

 


 

Přírodní park Reutte 15.6. - 18.6.2017

Dobrý den,

 

ráda bych  poděkovala za pěkný zájezd a moc pochválila pana průvodce.

I počasí vyšlo, v hotelu byl  příjemný a ochotný personál.

Prostě děkujeme za dovolenou plnou zážitků.

 

Čermákovi

 


 

To nejlepší z Dachsteinské bomby 6.6. - 11.6.2017

Dobrý den,

omlouvám se, že jenom touto cestou, ale o to více rád, mohu vyjádřit spokojenost za program, jeho plnění, služby hotelu, kvalitu ubytování, stravování a vysoce profesionální práci průvodkyně pí Míly Novákové, při zájezdu „To nejlepší z Dachsteinské bomby“, který se uskutečnil ve dnech 6. – 11. 6. 2017. Hodnocení zasluhuje tzv. 5*. Poděkování patří CK Datour, ale spokojenost se zajištěním patří i zprostředkovateli CK Quality Tours.

Za skupinu jedenácti účastníků s díky zdraví

 

RNDr. Petr R. Palouš

 


 

Dachsteinská bomba pro seniory 25.5. - 28.5.2017

Vážená paní Hladká,

spolu s mojí spocestující pí Procházkovou Vám vyjadřujeme své díky za úžasný zájezd, který "neměl chybu", a to nejen výběrem destinace, ubytováním a menáží, ale i jeho zajištěním skvělou průvodkyní pí Mílou Novákovou a její asistentkou Romanou, jakož i vynikajícím a milým panem řidičem Jardou.
Přejeme Vám hodně úspěchú ve Vašem podnikání a spoustu spokojených cestovatelů s Vaší CK.

S pozdravem - Hana Řehořová 

účastnice zájezdu Dachsteinská bomba pro seniory 25.-28.5. 2017

 


 

Španělsko - Santa Susanna, Hotel Caprici 27.5. - 3.6.2017

Dobrý den,

moc chceme poděkovat, zažili jsme neuvěřitelnou dovolenou, přesně nám šitou na míru. Pokoj-ubytování výborné, jídlo velice chutné a hodně, výlety do Tossy de Mar, Barcelony, Montserrat a flamenkový večer jsme si velmi užili, počasí vyšlo, jsme opálení, pláž byla blízko. Jsme velmi nadšeni a myslím, že v budoucnu se tam ještě jednou podíváme. A speciálně děkuji za ten pokoj, který jste nám domluvila, byl ve druhém patře s výhledem do 3 stran - na moře, na bazén, na pláž, poseděli jsme si na balkoně přes den i večer. Jen jsme konstatovali a to shodně, že to chtělo letět alespoň na 11 dní. Lety byly také velmi příjemné. A ještě jsme nebyli v Řecku, takže se případně zase na Vás obrátíme.

Tak ještě jednou děkuji, přeju hodně tak spokojených klientů jako jsme my.

Jitka Olenočinová

 


 

Dachsteinská bomba pro seniory 25.5. - 28.5.2017

Dobrý den,

chceme poděkovat průvodkyni zájezdu Dachsteinská bomba, termín 25.-28.5.2017, paní Míle Novákové za precizní organizaci celého pobytu. Vše bylo vynikající-program, jídlo, ubytování,pan řidič rovněž velmi šikovný. Poděkování patří i CK Datour, zejména paní Svátkové za výbornou domluvu v přípravné fázi zájezdu.

Ať se vám daří.

S pozdravem účastnice zájezdu: Vaňková, Seidlová, Hanzalová

 


 

Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům 4.5. - 8.5.2017

Vážení přátelé,

 

chci poděkovat ze perfektně vyladěný zájezd „Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům“ ve dnech 4.5. – 8.5.2017.

Doprava autobusem „setra“ byla pohodlná a bezpečná díky řidiči a profesionalita delegáta p. Fr. Kvasničky, který předával své znalosti, byla ojedinělá a jeho přístup k účastníkům příkladný. Po celou dobu zájezdu byl ochotný, plný energie a znalostí.

Ještě jednou a mnohokrát díky za tyto dny, které ve mě zanechaly krásné zážitky a přeju vám k vaší práci hodně úspěchů.

Trnková Milena

Štěchovice

 


 

Dachsteinská bomba pro seniory 25.5. - 28.5.2017

Dobrý den,

dnes se u mne v kanceláři stavila paní Vilímová Hana, která se  zúčastnila s paní Kroulíkovou zájezdu Dachsteinská bomba pro seniory.

Klientky se vrátily ze zájezdu nadšené a pověřily mne, abych za ně  poděkovala cestovní kanceláři za krásný zájezd a paní delegátce Míle  Novákové za skvělé průvodcovství. Počasí se jim také vydařilo.

Ráda takovýto vzkaz vyřizuji.

 

 Přeji hezký den.

 Nepivodová Zuzana

 


 

Údolí Ötztal 30.8. - 4.9.2016

Dobrý den,

 

Přemýšleli jsme, co napsat o zájezdu Ötztal - láska na první pohled …..

Bylo to super – děkujeme všem, kteří se na přípravě zájezdu podíleli.

Perfektní program, kde si každý našel „to své“.

No a jako každý rok naše velká pochvala patří průvodkyni Míle Novákové.

Byla to prostě krásná a pohodová dovolená J.

 

Vojíkovi

 


 

Lechtalské Alpy 13.8. - 18.8.2016

Připojujeme se k pochvale skvělého zájezdu, jen bychom opakovali zde už napsané.  Zájezdu se zúčastnili dorostenci, zdatní turisté i senioři, výlety byly tak skvěle připravené, že si trasu pro svou náročnost vybral každý. Vše perfektně klaplo, nikde žádný problém, počasí se nám vydařilo až neuvěřitelně. Moc děkujeme skvělé delegátce paní Mileně Myškovské a CK Datour za pěknou dovolenou.

Vlasta Doksanská, Jarka a Jirka Brnovjákovi

 


 

Lechtalské Alpy 13.8. - 18.8.2016

Přeji dobrý den.

Chceme vyjádřit naší mimořádnou spokojenost se zájezdem do Lechtalských Alp, který jsme absolvovali v termínu od 13. do 18. srpna. Ocenili jsme velmi příjemné ubytování v hotelu Schwarzer Adler  a zejména perfektní práci vaší sympatické delegátky paní Myšákové, která cenné informace o dané lokalitě či o možnostech zajímavých výletů po krásných horských stezkách podávala vtipnou a neotřelou formou. Protože nám navíc po celou dobu zájezdu přálo až neskutečně pěkné počasí, naše zážitky byly o to krásnější. Náš obdiv patří i rozvážnému řidiči našeho autobusu panu Miškovskému, který nás bezpečně dovezl nejen do Rakouska a zpět, ale profesionálně se vypořádal i s úzkými alpskými silničkami  plnými nebezpečných serpentýn pří výletu na Silvretu.

Takže velký dík za takový zájezd nejen těm, které jsme zmínili, ale všem, kteří ho v Datouru připravovali.

Petr a Marketa Dobrovských.

 


 

Údolí Pitztal a Kaunertal 2.7. - 6.7.2016

Dobrý den,

2.-6.7.2016 jsme se zúčastnili zájezdu do tyrolských Alp. Zájezd do Pitztalského a Kaunertalského údolí byl nádherným zážitkem. Organizace a pohotové reakce nejen na změny počasí delegátky Míly Novákové byly vysoce profesionální stejně jako všechny transporty autobusem řízeným Martinem Kouckým. Bezvadně jsme si těch několik dní užili a budeme se snažit, aby nám v příštích letech vyšel čas, abychom mohli s touto CK opět vycestovat a poznat s jejich pomocí další zajímavá místa Rakouska.

 

Velké DÍKY - manželé Goronovi

 


 

Vital-hotel Post 21.7. - 24.7.2016

Dobrý den,

 

děkujeme za typ na ubytování v Hotelu Post. Byli jsme velice spokojeni. Personál, kuchyně, vybavení, poloha - vše na jedničku :-) Děti si v hotelu připadaly jako na zámku .. A pokoj byl krásně prostorný, jen v kuchyňce není k dispozici houbička, jar apod, takže je potřeba s tím počítat

Určitě doporučuji, ale minimálně na 4 dny pobytu. V okolí je spousta aktivit, nedá se to všechno stihnout. Úplně jsme vynechali obědy, to bychom se už vůbec nikam nepodívali.

V příštím roce bychom se tam znovu rádi podívali.

Mějte se moc hezky a zase někdy ..

Hořicovi

 


 

Údolí Pitztal a Kaunertal 2.7. - 6.7.2016

Vážení,

dodatečně děkujeme se synem Martinem za výbornou organizaci zájezdu Pitztal a Kaunertal  2.-6.7.16 Vaší CK Datour (doprava – příjemný řidič p. Martin z TAD Trutnov, příjemná a ochotná průvodkyně p. Míla Nováková – operativně přizpůsobila na začátku zájezdu program dle vývoje počasí, perfektní ubytování vč. wellnes a dobrého stravování, pohodové sezení v buse každý zvlášť na jedné dvousedačce, splnění programu i při zpočátku méně příznivém počasí).

Zdraví a někdy příště se těší 

Jiří Kučera

 


 

Montafon 10.7. - 15.7.2016

Dobrý den,

ve dnech 10.7. - 15.7.2016 jsem se synem zúčastnila zájezdu s Vaší CK do údolí Montafon. Průvodkyní byla paní Míla Nováková. A právě jí bych chtěla mnohokrát poděkovat za program, který dokázala  - i přes nepřízeň počasí - připravit skvěle. Moc se nám program zájezdu líbil a rádi pojedeme znova.

Ještě jednou děkuji a těším na shledanou

Monika Koblihová 

 


 

Řecký ostrov Korfu - hotel Alkyon 22.6. - 2.7.2016

Chtěla bychom poděkovat za krásný pobyt  na Korfu, hotel Alkyon. Obzvlášť  ochotu pomoct, milé vystupování delegátky Ivany Blahové.

Určitě budu se těšit na cestu s vaší ck.

HODNĚ ÚSPĚCHU!

Valentina Fráňová

 


 

Dachsteinská bomba pro seniory 29.5. - 1.6.2016

Vrátili jsme se ze zájezdu Dachsteinská bomba pro seniory, i když nám počasí nepřálo, zájezd byl velice dobře naplánovaný, průvodkyně paní Míla Nováková byla velmi profesionální a milá.

Ubytování v Ramsau  s bazénem a výhledem na Alpy bylo velice pěkné, včetně stravy, personál obsluhoval v krojích, všude bylo čisto a měla jsem pocit, že si nás jako zákazníků váží.

Během 4 dnů jsme viděli opravdu hodně, cestovali lanovkami, byli na salaši, chodili po vrcholkách hor a navštívili 8. div světa, knihovnu a museum v Admontu. Dachstein byl samozřejmě největším překvapením, zažili jsme tam sníh. sluníčku, mlhu  a cesta lanovkou byla úžasná, včetně schodů do prázdna, skleněného mostu a musea ledových soch.

Tímto bychom rádi poděkovali všem, kteří tento zájezd připravují, byli jsme moc spokojení a krásně jsme si to užili.

manželé Jánský

 


 

Dachsteinská bomba pro seniory 2.6. - 5.6.2016

Vážení,

v neděli 5.6. jsme se vrátili ze zájezdu Dachsteinská bomba pro seniory. A naše nadšení nemá meze!!!

Díky paní průvodkyni Míle i Daně (taky díky počasí) se nám na zájezdu moc, moc líbilo. Vše bylo bezvadně připravené, a to jak ubytování tak i jednotlivé vyjížďky - vždy s náležitými instrukcemi a výkladem. A i taková maličkost, jako že jsme měli v jídelně rezervovaný stůl pro 4 osoby (když se v cestovce vědělo, že jedeme společně), nás velice potěšila.

Ještě jednou dík všem a těšíme se na další zájezdy

Iva Horáková

 


 

Dachsteinská bomba pro seniory 2.6. - 5.6.2016

 

Dobrý den, v neděli jsme se vrátili ze zájezdu Dachsteinská bomba pro seniory. Zájezd se nám velmi líbil, za což v první řadě vděčíme naší průvodkyni paní Míle Novákové. Samozřejmě se na úspěchu zájezdu podílelo i počasí a vynikající ubytování a kuchyně. Jsme velmi rádi, že jsme zájezd absolvovali v příjemné a klidné atmosféře.

Vyřiďte paní Míle srdečné díky a pozdravy.

Manželé Jiřina a Bohumil Hajzerovi

 


 

Perly Dolního Rakousko 3.6. - 5.6.2016

Dobrý den,

tento víkend jsme s Vaší cestovkou absolvovali první zájezd do Rakouska - oblast Wachau.

Byli jsme velmi spokojeni, průvodce pan Kvasnička byl úžasný.

Děkuji mockrát

Anna Průšová

 


 

Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům 4.5. - 8.5.2016

 

Chtěli bychom vyjádřit velké poděkování CK Datour za perfektně připravený poznávací zájezd do Rakouska – Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholkům v době od 4.5.2016 do 8.5.2016.

Zájezd byl velice pěkný, výborně zorganizovaný, průvodce pan František Kvasnička velmi příjemný s velkými znalostmi, řidič velmi dobrý, ubytování i strava na vysoké úrovni. Jezdíme na podobné zájezdy několikrát ročně s různými cestovními kancelářemi / tudíž máme srovnání/ a tento zájezd se po všech stránkách řadí k těm nejlepším. Opravdu jsme byli mimořádně spokojeni a těšíme se na další zájezdy s CK Datour v letošním roce i dalších letech. Zároveň bychom rádi vyjádřili velké poděkování pracovnicím pobočky CK Datour v Paláci Ymca, Na Poříčí 12, Praha 1, které byly vždy mimořádně milé a ochotné, ve všech našich požadavcích nám vyšly s maximální ochotou vstříc, veškerá naše dotazy nám s velkou profesionalitou zodpověděly a mají též velký vliv na to, že se v dalších letech budeme k CK Datour velmi rádi vracet.

                                                             

Ing.Pavel Valenta, MUDr.Eva Valentová  

 


 

Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům 4.5. - 8.5.2016

Dobrý den,

 

chci poděkovat  CK Datour za překrásný zájezd a také průvodci  p. Františku Kvasničkovi, který  nás celou dobu seznamoval s úžasnými dějinnými událostmi v Rakousku a v sousedních zemích. Obdivuhodné. Viděli jsme za pět dní tolik krásných míst! Ještě jednou děkuji a stoprocentně se s vámi opět brzy vydám za poznáním.

Přeji vám krásné jarní dny a mnoho spokojených cestovatelů, tak jako jsme byli my.

 

paní Milena

 


 

Krásy Salcburska a Solná Komora 27.9. - 1.10. 2015

Vážení.

Chtěla bych tímto vyslovit veliké uspokojení a radost ze zájezdu Salzburg a Solná Komora v termínu 27.9.-1.10.2015.

Zájezd vedl pan Mgr.Kvasnička a jako průvodce byl výborně připravený . Jeho večerní přednášky byly ohromně zajímavé a setkaly se s velkým zájmem. Navrhujeme ho na medaili Průvodce roku 2015 .

S pozdravem  Mgr.Stránská Bl. a Kráčmerová Jarmila.

 


 

Krásy Salcburska a Solná Komora 27.9. - 1.10. 2015

Dobrý den,

zúčastnili  jsme se zájezdu Krásy Salcburska a Solná Komora ve dnech 27.9.-01.10.2015. Průvodcem zájezdu byl pan František Kvasnička.

Chtěli bychom tímto pochválit průvodce pana Kvasničku za vynikající průvodcovské služby, především jeho odborné znalosti, které byly na velmi vysoké úrovni. Taktéž přednášky, byly velmi poutavé a zajímavé.

Velice kladně hodnotíme organizaci zájezdu, jednání a přístup k účastníkům zájezdu.

Pan Kvasnička si zaslouží velké poděkování.

Zájezd se velmi líbil, budeme ho všem doporučovat.

Špetlovi

 


 

Lechtalské Alpy pro seniory 18.6. - 21.6.2015

Dobrý den, včera jsem se vrátila ze zájezdu  do Rakouska - Lechtálské Alpy pro seniory. Moc děkuji za

skvěle připravený program, ubytování. I paní delegátka Myšáková byla skvělá.  Trpělivá, ochotná a stále

usměvavá.

Zdraví

Helena Linhartová.

 


 

Dachsteinská bomba pro seniory 31.5. - 3.6.2015

Dobrý den,
v termínu 31.5. - 3.6.2015 jsme absolvovali s Vaší CK zájezd do Ramsau.

Byli jsme velmi spokojeni  s programem i ubytováním. Průvodkyně paní Míla Nováková byla výborná.
Děkujeme za hezký zážitek a rádi se zúčastníme dalších Vašich zájezdů.
S pozdravem  

Miloslav Zach

 


 

Dachsteinská bomba pro seniory 28.5. - 31.5.2015

Dobrý den,

moc děkuji za báječný zájezd v období od 28. 5. do 31. 5. 2015 - Dachsteinská bomba. Zájezd předčil mé očekávání, velmi chválím paní Mílu Novákovou a spolehlivého řidiče Martina.

Přeji pěkný den.

S pozdravem

Anna Schmidtová


 

Krásy Salcburska I. - 5.10.-9.10.2014

Dobrý den,
minulý týden jsme se vrátili z báječného poznávacího zájezdu - Krásy Salcburska pro seniory. Podnikli jsme již několik podobných pobytů po Evropě s různými cestovními kancelářemi, ale toto předčilo veškeré naše očekávání. Maximální spokojenost s ubytováním, stravou a zasvěceným výkladem pana Kvasničky. Díky za krásné zážitky a mnoho spokojených klientů přeji Kirschovi. Díky!

 


 

Krásy Salcburska I. - 5.10.-9.10.2014

Dobrý den. Chtěl bych Vaší CK poděkovat za tento výborný zájezd. Vše bylo výborně zorganizované. Průvodce byl skvělý. Ještě jednou díky. Maurerovi

 


 

Sicílie pro seniory

Dobrý den,

ráda bych se vyjádřila k tomuto zájezdu a k destinaci, v které jsme byli s manželem.

Začnu od bydlení, nemělo chybu, krásný výhled na moře a terasu jsme stále používali, prádlo měnili 2x a denně čisté ručníky.

Bydleli jsme v Argu, kousek od jídelny a bazénu ve 3. poschodí, jednoznačně spokojení.

Jídlo a obsluha byla vynikající, byly švédské stoly, každý si vybral a denně nás číšnici uváděli ke stolu, miluji italskou  kuchyni, ale ta sicilská má specifika a je velmi zajímavá a mám díky tomu, řadu dalších nápadů na vaření doma, několikrát nás přivítali v sicilských krojích a vždy s úsměvem.

Koupání bylo fantastické a mohli jsme si vybrat, ráno jsme chodili k bazénu, který byl vyhřívaný a tichá romantická muzika, odpoledne jsme jezdili na pláž s pozvolným vstupem do moře nebo chodili na skluzavky a plata ,na kterých byly  lehátka se slunečníky, vše v ceně. Moře a bazén v září 27 stupňů C.

Okolí, nádherná zahrada s tropickými rostlinami a vše dozrálé, fíky, datle.

Na výlety jsme jezdili sami, Palermo bylo 30 minut autobusem a s mapou se tam neztratíte policie je na každém kroku a klidně vás před památku dovedou. Terassini 10 minut autobusem, velice romantické městečko, ráda bych se vyjádřila k Italům , mám ty nejlepší zkušenosti, v restauraci se nám 2x stalo ,že jsme zapomněli nákupy a vždy za námi běželi a nákupy nám předali s úsměvem, toto bych tak odhadovala jenom na Bulharsko, tam máme také tak dobré zkušenosti. .Vzhledem k tomu, že neumíme dobře Italsky hledali jsme jedno místo a než by nám to vysvětlili, tak nás tam místní obyvatelé dovedli a chtěli dovést i autem.

Jinak večerní program neměl chybu, mám ráda saxofon a klávesové nástroje, denně živá hudba a  tanec samozřejmě i s učitelem- čača, samba atd. Diskotéka vždy ve večerních hodinách a hodně se tancovalo společně, máme s manželem úžasné zážitky, naši přátele, kteří netancují ,se tam naučili.  Tento zájezd bychom přáli všem.

Martina a Ladislav Jánský

 


 

Mar Menor pro seniory

Vážení,

Chtěla bych tímto poděkovat za lehce posezonní nabídku do Španělského La Manga, Mar Menor, hotel Cavanna. Vzhledem k tomu, že jsem v 69 emigrovala, a mohla hodně cestovat, a to na úrovni, musím říci, že tyto seniorské dovolené úroveň mají, takovou jak se od 4 hvězdičkovém hotelu očekává. Pokoj jsem měla čistý, s krásným výhledem, v jídlech byl velký výběr, vína velmi dobrá. Bazény čisté, teplota vody příjemná. Byla jsem od Datouru několikrát vlastní dopravou v Rakousku, 2x v Costa del Sol, 1x na Menorce a od 19.-29.9. v Mar Menor. Doufám, že budu moci v takových to  dovolených pokračovat.

Děkuje vám Věra Tesařová.


 

Andalusie pro seniory

Dobrý den,

tímto bych Vám chtěla velice poděkovat za bezproblémový svoz z HK na letiste a zpět, velice si vážíme toho, že i přesto, že jsme byly dve osoby, ze jste nás zavezly. Moc děkujeme a těsíme se na další dovolenou s Vaší CK.

S pozdravem Lenka Bittnerová.

 


 

Sicílie pro seniory

Dobrý den paní Rakušanová,
prožlily jsme krásnou dovolenou na Sicílii - v Citta del Mare v termínu 20.5.-27.5.2014. Vše krásně klaplo a píšeme hlavně proto abychom, vyslovily opravdu upřimnou pochvalu delegátům Karolíně Jarošové, Zuzaně Hoškové a Hubertu Otipkovi, kteří byli velice vstřícní k nám klientům. Za svoji práci si zaslouží ocenění.

Hana P. a Lydie L.

 


 

Dachsteinská bomba pro seniory

Dobrý den pane Honsi,

Níže uvedení klienti se vrátili spokojení z pobytu v Rakousku a velmi ocenili svoz přímo od domu a služby průvodkyně.

Prosím tlumočte všem, kdo se na organizaci podíleli.

I my vám děkujeme za dobrou spolupráci.

 

S pozdravem

 

Alena Chundelová a Jana Černá

Cestovka Idylka

 


 

Menorca pro seniory

Vážení,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za velmi pěkný týden dovolené,kterou jsme měli s manželem možnost užívat na krásném ostrově Menorka,která nás velmi oslovila vším.Toto bylo ještě umocněno plně fungujícím servisem ,jak ubytováním,stravou,výbornými delegáty a programem,kterým se snažili nám Menorku přiblížit.
Jsme vašimi stálými klienty,ač senioři,tak plně využíváme vašich služeb,které nás nikdy nezklamaly. Doufám,že se s vámi ještě někam podíváme!Ještě jednou díky a aˇt máte stále mnoho spokojených klientů!    

věra  petrášková                                                                             

Vytvářím objednávku...