Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Karlovy Vary, Cheb, Wagnerův Bayreuth a Bamberk
Karlovy Vary, Cheb, Wagnerův Bayreuth a Bamberk
Karlovy Vary, Cheb, Wagnerův Bayreuth a Bamberk
Karlovy Vary, Cheb, Wagnerův Bayreuth a Bamberk
Karlovy Vary, Cheb, Wagnerův Bayreuth a Bamberk

Karlovy Vary, Cheb, Wagnerův Bayreuth a Bamberk

Program

1.den: Odjezd v ranních hodinách (HK 6:00, PCE 6:30, Praha 8:00 a další nástupní místa analogicky), do Karlových Varů, procházka po kolonádě s průvodcem. Nejen milovníci bylinného likéru mohou fakultativně navštívit Muzeum Jana Bechera (vstupné 150 Kč/os.) a v muzejní prodejně si koupit Becherovku, případně jinou lahev z širokého sortimentu firmy. Některé suvenýry spjaté s Becherovkou jsou k dostání pouze tam. V odpoledních hodinách přejezd do Chebu, prohlídka historického centra – Špalíček, malebný komplex 11 kupeckých domů z 15. století, Kramářská ulička, Chebský hrad – unikát mezi českými hrady, jehož součástí je Černá věž postavená ze sopečného tufu. Adventní trhy s bohatým programem se konají na hlavním náměstí, zahraje vám flašinetář i zvonkohra, během trhů bude zpřístupněna i vyhlídka z radniční věže. Ubytování v hotelu v Chebu.

2.den: Po snídani odjezd do Bayreuthu, sídla německých markrabat a města skladatele Richarda Wagnera, prohlídka města s průvodcem. Operní dům, festivalový dům, starý a nový zámek, historický adventní trh. Přejezd do Bamberku (obě města jsou zapsána na seznamu UNESCO). Románsko-gotický Kaiserdom, knížecí rezidence, radnice a především hrázděné středověké domy „malých Benátek“ nad řekou. V době adventu 35 jesliček rozmístěných po starém městě přitahuje návštěvníky z celého světa. Na adventním trhu nezapomeňte ochutnat místní specialitu – nakouřené pivo. Jeho chuť je dána sladem, který v Bamberku vyudí na bukovém dříví. Návrat v pozdních večerních hodinách.

Ubytování

v 3* hotelu v Chebu se snídaní

Cena zahrnuje

dopravu busem, 1x ubytování v 3* hotelu v Chebu se snídaní, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

jednolůžk. pokoj 300 Kč, komplexní cestovní poj. vč. storna 70 Kč.

Nástupní místa

Trasa B - Frýdek Místek (+500), Ostrava (+500), Nový Jičín (+500), Hranice (+500), Olomouc (+250)

Trasa Q - Trutnov (+ 180) , Hostinné (+300), Dvůr Králové nad Labem (+250), Hořice (+1250), Úpice (+250), Červený Kostelec (+250), Náchod (+300), Jaroměř (+150)

Trasa R - Svitavy (+200), Litomyšl (+200), Vysoké Mýto (+200), Holice (+100) nebo Chrudim (+100), Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady (dálnice), Praha

Náš tip

Vydejte se s námi do Karlových Varů za tajemstvím bylinného likéru Becherovka, kde můžete navštívit muzeum Jana Bechera. Odpoledne se vydáte do Chebu, kde uvidíte Chebský hrad a adventní trhy s bohatým programem. Druhý den návštěva měst zapsaných na seznam UNESCO - Bayreuth a Bamberk, kterému se přezdívá "malé Benátky".

Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?