Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon
hotel Alkyon

hotel Alkyon***

Poloha

rodinný hotel postavený v klasickém řeckém stylu se nachází cca 30 m od nádherné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení hotelu

recepce s trezory pro hosty, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, brouzdaliště pro děti s dětským koutkem, bar u bazénu. V hotelovém baru velkoplošná TV. V prostorách recepce, restaurace a baru u bazénu možnost připojení k wifi zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové zrekonstruované nebo nově postavené pokoje s možností až dvou přistýlek mají klimatizaci zdarma, vlastní sociální zařízení, malou ledničku, TV s příjmem ČT 24, telefon a balkon nebo terasu. Fén k zapůjčení na recepci zdarma. Přistýlka pro dospělou osobu je formou dodatečného lůžka, pro děti rozkládací lůžko a ve 4lůžkových pokojích palanda.

Stravování

formou all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu se podávají v příjemné klimatizované hotelové restauraci. Během dne drobné občerstvení v baru u bazénu (tousty, minipizza, sendviče, sušenky). Nápoje místní výroby, víno, nealkoholické nápoje, pivo, káva a čaj jsou servírovány rovněž na baru u bazénu, a to v době
od 10:00 do 21:00.

Pláž

nádherná písečná pláž pouze 30 m od hotelu.

Zábava

v blízkosti oblíbené taverny a obchůdky, v některých je možná komunikace i v češtině, herna bowlingu. V okolí plážový volejbal, půjčovna kol, motorek, aut a na pláži půjčovna šlapadel a motorových člunů.

Náš tip

Oblíbený hotel s all inclusive přímo u nádherné pláže. Výhodou lednice, TV a klimatizace v ceně. Velký bazén s brouzdalištěm pro děti.

Doprava

Letecky

Svozová místa

Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (dálnice).

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Korfu (Kerkyra) - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfer do místa ubytování a zpět na letiště, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, all inclusive, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 35 Kč/osoba/den, Výhled na moře 500 Kč/osoba - lze pouze u dvoulůžkových pokojů a dvoulůžkových pokojů s přistýlkou, počet pokojů je omezen.

Slevy

děti do 2 let (bez nároku na lůžko a služby) jsou zcela ZDARMA. Dětské ceny platí pro děti ubytované na 3. a 4. lůžku v pokoji.
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?