Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Costa del Maresme

Španělsko

Popis

COSTA DEL MARESME – v překladu Mořské pobřeží, je oblast ležící severně od Barcelony, pro niž jsou charakteristické dlouhé písečné pláže, palmové promenády a uchvacující krajina ve vnitrozemí. To vše spolu s pohostinností místních obyvatel vám dává záruku strávení kvalitní dovolené.

Lokality
Calella Španělsko, Costa del Maresme

Calella je nejznámějším, nejpopulárnějším a tím pádem také nejnavštěvovanějším letoviskem na části katalánského pobřeží s názvem Costa del Maresme. Nachází se cca 50 km severně od metropole Barcelona a má necelých 20 tisíc stálých obyvatel. Letovisko se vyznačuje nekonečnými písčitými plážemi, ale také zde naleznete romantická zákoutí na mořském pobřeží. Za návštěvu stojí také 50 m vysoký maják, který se tyčí nad letoviskem. Hlavní výhodou je fakt, že Calella leží přímo na pobřežní železniční trati, spojující Barcelonu a Blanes. Z Calelly je možno si také udělat pěkný výlet lodí po Costa Maresme a Costa Bravě až k Tosse a dále k St. Feliu.

Více informací
Malgrat de Mar Španělsko, Costa del Maresme

Malgrat de Mar je katalánské městečko ležící mezi městy Blanes a Pineda de Mar, s Barcelonou jej přímo spojuje železnice. Dlouhá písečná pláž s palmovou promenádou, která své návštěvníky láká k příjemným večerním procházkám spojených s posezením u sklenky vína nebo sangrie v místních hospůdkách, za příjemného poslechu živé hudby. Aktivně zaměření klienti mohou promenádu projet na kole či kolečkových bruslích. Ve středisku najdete také velké množství obchodů, tradiční španělské trhy a využít můžete i turistický vláček, který vás proveze příjemným centrem Malgrat de Mar.

Více informací

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?