Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Costa del Sol

Španělsko

Popis

COSTA DEL SOL neboli Slunečné pobřeží, to jsou nádherné čisté pláže, přívětivé podnebí a komplexní turistická nabídka. Andaluská kuchyně je v porovnání se zbytkem Španělska jedinečná a ovlivněná arabskou kulturou. V uličkách místních starých měst vystavěných dávnými Féničany zapomenete na čas a prožijete perfektní dovolenou obklopeni historií, přírodní krásou, ale i komfortním zázemím kvalitních hotelů.

Lokality
Marbella Španělsko, Costa del Sol

Marbella je vyhlášené rekreační centrum, které se rozkládá na středomořském pobřeží asi 50 km západně od letiště v Malaze. Je to jedno z nejkomfortnějších evropských letovisek plné kontrastů: historie, gastronomie, obchody a zábava. Marbella je místem vyhlášených pláží Playa Don Carlos, Playa del Cable... pro všechny je typický jemný světlý písek, vysoká čistota, každodenní upravenost, dozor plavčíka, občerstvení a půjčovny sportovního náčiní.

Více informací
Torremolinos Španělsko, Costa del Sol

Torremolinos byla původně rybářská vesnička, která se později stala jedním z hlavních turistických středisek na Costa del Sol. Leží asi 18 km od Malagy, směrem na západ. Stejně jako v ostatních turistických střediscích na pobřeží je i v Torremolinos možnost širokého sportovního vyžití. Celé pobřeží je lemováno dlouhou promenádou, která je plná obchůdků a restaurací.

Více informací

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?