Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Termální Advent v Sárváru s výletem do Grazu
Termální Advent v Sárváru s výletem do Grazu

Termální Advent v Sárváru s výletem do Grazu***

Program

1. den: V ranních hodinách odjezd z ČR. Cestou zastávka v jednom z nejmalebnějších měst západního Maďarska v ŠOPRONI, procházka historickým centrem a po hlavním bulváru plném restaurací a obchodů. Krásné pohledy na dokonale zachované středověké jádro s hradbami, gotickými domy a kostely se nám naskytnou ze staré Požární věže. Odpoledne ubytování v SÁRVÁRU, termální lázně, relaxace.

2. den: Relaxace v termálních lázních. Odpoledne krátký výlet do nedalekého SZOMBATHELY, jednoho z nejstarších maďarských měst, plného historických památek. Mezi nejzajímavější patří Chrám bohyně Isis z 2. stol. n. l., potvrzující přítomnost Římské říše na tomto místě. Vánoční trhy, variantně Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Návrat do hotelu.

3. den: Pro zájemce výlet za kouzlem adventní doby do rakouského GRAZU (UNESCO) ve Štýrsku. Prohlédneme si centrum města a vyjedeme zubačkou na hradní vršek Schlossberg s Hodinovou věží a pevností, hlavní náměstí s radnicí a tradičními vánočními trhy. K večeru návrat na hotel, wellness. 

4. den: Relaxace v termálních lázních, variantně procházka do centra SÁRVÁRU s hlavní dominantou města hradem Nádasdy.  Kolem poledne odjezd do starobylého města GYÖR, které patří k největším a historicky nejvýznamnějším v Maďarsku. Dominantou města je středověká pevnost s bazilikou sv. Štěpána. Procházka starobylým centrem s úzkými uličkami a tradičními domy zdobenými balkony, které nás dovedou až na středověké Széchenyiho náměstí s mnoha historickými budovami, benediktinským komplexem sv. Ignáce z Loyoly a vánočními trhy. Návrat do Brna cca v 19:30 hod a dále dle míst nástupů.

Ubytování

Hotel HARMÓNIA*** dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s balkonem, klimatizací, wi-fi, TV. Hotel je vybaven vířivkou, infrasaunou, finskou saunou a parní kabinou a nachází se cca 200 metrů od hotelu Park Inn. Hosté hotelu mohou využívat blízké termální lázně Spa and Wellness hotelu Park Inn. Celodenní vstupné 13,55 EUR, vstupné od 16.00 hod. 8,06 EUR, vstupné od 19.00 hod. 4,19 EUR.  

Hotel PARK INN SÁRVÁR****  prostorné dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, klimatizací, wi-fi, TV, županem a vysoušečem vlasů.  Hotel je propojen s termálními lázněmi, Spa a Wellness chodbou, se kterými vytvořil ideální celek ubytování, relaxace a zábavy. Vstupné do termálních lázní Sárvár je v ceně ubytování.  

Cena zahrnuje

dopravu busem, 3x ubytování dle vašeho výběru v hotelu Harmónia*** se snídaní nebo hotelu Park Inn**** s polopenzí v lázeňském městě Sárvár, při ubytování v hotelu Park Inn**** vstupy do termálních lázní, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.   

Příplatky

jednolůžk. pokoj v hotelu*** 900 Kč, jednolůžk. pokoj v hotelu**** 1 700 Kč, 3x večeře v hotelu Harmónia*** 900 Kč, komplexní cestovní pojištění vč. storna 140 Kč, pobytová taxa, vstupné do objektů a do termálních lázní, fakultativní výlet Graz (při min. počtu 20 osob) 350 Kč. 

Nástupní místa

Trasa A - Praha (+400), Poděbrady dálnice, Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250).  

Poznámka

Termální lázně SÁRVÁR - v bazénech lázeňského komplexu s teplotou 32 - 38°C se používá zásaditá hydrogenuhličitanová termální voda s velkým obsahem soli. Voda v lázních Sárvár se používá k léčení pohybového ústrojí, k léčení revmatických a gynekologických nemocí. Léčí se zde nemoci dýchacího ústrojí, astma. Odpařováním termální vody se získává známá Sárvárská termální krystalická sůl. V lázních Sárvár můžete využívat širokou nabídku služeb od relaxace v termálních bazénech, zábavy na tobogánech a skluzavkách, až po specializované lázeňské služby jako jsou masáže, koupele a zábaly. Rozšířen byl Svět saun a budova pro rodiny s dětmi - bazény s vodními atrakcemi, skluzavkami a tobogány. Termální lázně otevřeny denně do 22:00 hod

Náš tip

Relaxace a wellnes, zážitkové bazény, lázeňské služby, tradiční maďarská pohostinnost v Sárvávu a předvánoční čas vonící cukrovím a čokoládou v rakouském Grazu.
Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?