Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Průvod štól v Drážďanech a adventní Míšeň
Průvod štól v Drážďanech a adventní Míšeň
Průvod štól v Drážďanech a adventní Míšeň
Průvod štól v Drážďanech a adventní Míšeň
Průvod štól v Drážďanech a adventní Míšeň

Průvod štól v Drážďanech a adventní Míšeň

Program

1. den: V ranních hodinách (HK 5:00, PCE 5:30, Praha 7:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd z ČR. Po příjezdu do DRÁŽĎAN krátká prohlídka města. Individuální volno na vyhlášených adventních trzích. V tomto termínu se obvykle koná Festival štól s několika set metrů dlouhým průvodem a obří štolou. Krátce po poledni štólu nakrojí speciálním nožem a můžete ji hned zakoupit a ochutnat. Odpoledne  přejezd do nedaleké MÍŠNĚ, procházka kolem historických pamětihodností v centru a návštěva adventních trhů. Fakultativně prohlídka ukázkových dílen porcelánové manufaktury (vstup cca 10 EUR/osoba). Přibližně v 18:30 hod. odjezd do ČR.

Cena zahrnuje

dopravu busem, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

komplexní cestovní pojištění vč. storna 35 Kč.

Nástupní místa

Trasa R - Svitavy (+200), Litomyšl (+200), Vysoké Mýto (+200), Holice (+100) nebo Chrudim (+100), Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady dálnice, Praha (-150)
Trasa Q - Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250)
Trasa T - Lovosice dálnice (-150), Ústí nad Labem dálnice (-150) a další nástupní místa na trase dle dohody v CK

Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Náš tip

Dopoledne shlédnete v Drážďanech proslulý průvod oslavující tradiční místní pochoutku drážďanskou štólu - nezapomeňte ochutnat, je výborná! A v podvečer Vás čeká procházka malebnou Míšní nebo můžete navštívit ukázkové dílny proslulé porcelánové manufaktury.  
Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?