Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Štóla v Drážďanech a průvod s pochodněmi ve Freibergu
Štóla v Drážďanech a průvod s pochodněmi ve Freibergu
Štóla v Drážďanech a průvod s pochodněmi ve Freibergu
Štóla v Drážďanech a průvod s pochodněmi ve Freibergu

Štóla v Drážďanech a průvod s pochodněmi ve Freibergu

Program

1. den: V ranních hodinách (HK 5:00, PCE 5:30, Praha 7:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd z ČR. Program začneme krátkou prohlídkou centra DRÁŽĎAN a návštěvou nejstaršího vánočního trhu v Německu - Striezelmarktu s více než 500 letou tradicí. Poprvé se konal v roce 1434. Shlédneme i tradiční průvod Štolové slavnosti, který je hlavní událostí drážďanského adventu. Odpoledne přejedeme do města stříbra FREIBERGU, kde se v podvečer koná tradiční velký hornický průvod s pochodněmi. V individuální volnu doporučujeme návštěvu sbírek mineralogického muzea s unikátními vzorky ryzího stříbra. Po skončení průvodu přibližně v 18:30 hod. odjezd do ČR.

Cena zahrnuje

dopravu busem, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

komplexní cestovní pojištění vč. storna 35 Kč.

Nástupní místa

Trasa R - Svitavy (+200), Litomyšl (+200), Vysoké Mýto (+200), Holice (+100) nebo Chrudim (+100), Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady dálnice, Praha (-150)
Trasa Q - Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250)
Trasa T - Lovosice dálnice (-150), Ústí nad Labem dálnice (-150) a další nástupní místa na trase dle dohody v CK

Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Náš tip

Během tohoto adventu uvidíte hned dva průvody. Prvním je již tradičně navštěvovaný průvod Štólové slavnosti v Drážďanech a druhým bude nepříliš známý hornický průvod s pochodněmi v městě stříbra Freibergu na úpatí Krušných hor.
Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?