Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Adventní Krakow dvoudenní
Adventní Krakow dvoudenní
Adventní Krakow dvoudenní
Adventní Krakow dvoudenní
Adventní Krakow dvoudenní
Adventní Krakow dvoudenní
Adventní Krakow dvoudenní
Adventní Krakow dvoudenní

Adventní Krakow dvoudenní***

Program

1. den: V časných ranních hodinách (HK 4:30, PCE 5:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd do KRAKOWA, pěší prohlídka starého města s průvodcem – katedrála sv. Stanislava a Václava, královský hrad Wawel (prohlídka interiérů v rámci individ. volna), krakowský rynek, tržnice Sukiennice, Radniční věž, kostel Panny Marie s nádherným 12 metrů vysokým a 11 metrů širokým vyřezávaným oltářem, Kanovnická ulice, Floriánská brána. Individuální volno k procházce po adventním trhu, k nákupu dárků nebo posezení u hrníčku svařeného vína. Ubytování v hotelu.

2. den: Po snídani prohlídka bývalé židovské čtvrti Kazimierz, která byla kdysi samostatným městem. Památky této čtvrti jsou od roku 1978 zaznamenány na seznamu UNESCO. Odpoledne přibližně dvouhodinová prohlídka jednoho z nejatraktivnějších solných dolů na světě WIELICZKA (vstupné cca 89 PLN/osoba). Přejezd hranic do ČR cca v 18:00 hod.

Cena zahrnuje

dopravu busem, 1x ubytování v hotelu*** se snídaní, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

jednolůžk. pokoj 450 Kč, večeře 350 Kč, komplexní cestovní pojištění vč. storna 70 Kč, vstupné.

Nástupní místa

Trasa NN: Praha (+400), Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Olomouc, Hranice, Ostrava

Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Náš tip

Historické centrum Krakowa s královským hradem Wawel a spousta dalších památek na Vás čeká na tomto zájezdu. Druhý den navštívíte bývalou židovskou čtvrť Kazimierz a proslulý solný důl Wieliczka.
Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?