Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Adventní víkend Wroclaw a Krakow
Adventní víkend Wroclaw a Krakow
Adventní víkend Wroclaw a Krakow
Adventní víkend Wroclaw a Krakow
Adventní víkend Wroclaw a Krakow
Adventní víkend Wroclaw a Krakow
Adventní víkend Wroclaw a Krakow

Adventní víkend Wroclaw a Krakow***

Program

1. den: V ranních hodinách (PCE 7:00, HK 7:30 a další nástupní místa analogicky) odjezd. Cestou do WROCLAWI se zastavíme ve SWIDNICI a prohlédneme si evangelický kostel Míru sv. Trojice (UNESCO), který je jednou z největších hrázděných budov na světě (vstup cca 10 PLN/osoba). Wroclaw - „město sta mostů“, patří k nejstarším a nejhezčím v celém Polsku. Při prohlídce s průvodcem  nevynecháme Tumský ostrov ani Staré Město. Na adventních trzích můžete ochutnat místní specialitu pitný med nebo uzený grilovaný sýr. V podvečer přejezd na ubytování v hotelu nedaleko Krakowa.

2. den: Po snídani odjezd do centra KRAKOWA, prohlídka historického jádra města s průvodcem – katedrála, ve které bylo korunováno 37 polských králů a princů, královský hrad Wawel (prohlídka interiérů v rámci individ. volna), krakowský Rynek, tržnice Sukiennice, Radniční věž, bývalá židovská čtvrť Kazimierz. Tradiční trh se koná na Hlavním náměstí. V podvečer odjezd, přejezd hranic do ČR v cca 18:30 hod.

Cena zahrnuje

dopravu busem, 1x ubytování v hotelu *** se snídaní, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

jednolůžk. pokoj 450 Kč, večeře 350 Kč, komplexní cestovní pojištění vč. storna 70 Kč, vstupné.

Nástupní místa

Trasa N – Praha, Poděbrady dálnice, Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Olomouc (+250), Jaroměř, Náchod

Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Náš tip

Prožijte s námi adventní čas v Polských metropolích Wroclaw a Krakow. Čeká na Vás prohlídka pamětihodností s průvodcem a adventní trhy plné místních specialit v podobě pitného medu nebo uzeného grilovaného sýru.
Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?