Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Hallstatt a Vánoce v Solné Komoře
Hallstatt a Vánoce v Solné Komoře
Hallstatt a Vánoce v Solné Komoře
Hallstatt a Vánoce v Solné Komoře
Hallstatt a Vánoce v Solné Komoře
Hallstatt a Vánoce v Solné Komoře

Hallstatt a Vánoce v Solné Komoře

Program

1. den: Odjezd časně ráno (PCE 3:30, HK 4:00, Praha 5:30 hod a další nástupní místa analogicky) do oblasti Solné komory k jezeru Traunsee. Návštěva GMUNDEN, adventní trhy na náměstí, keramická zvonkohra na radnici. Odjezd lodí přímo z centra k vodnímu zámku Ort, vánoční trh na arkádovém nádvoří (vstup vč. plavby lodí cca 5 EUR/os.). Odpoledne císařské solné lázně BAD ISCHL, volno k návštěvě adventních trhů nebo možnost koupání ve zdejších termálních lázních Europatherme (vstup cca 20 EUR/os.). Večer ubytování v hotelu.

2. den: Půvabný adventní trh v městečku HALLSTATT u břehů stejnojmenného jezera. Pokračujeme k jezeru Wolfgangsee,  tisíce světélek, tradiční trhy, to je Wolfgangský advent, který patří k nejkrásnějším v Rakousku. Z městečka ST. WOLFGANG se můžete vydat kolem vysoké lucerny uprostřed jezera lodí do ST. GILGEN na protějším břehu (lodní lístek cca 8 EUR/os.). Návrat do ČR v pozdních nočních hodinách.

Cena zahrnuje

dopravu busem, 1x ubytování v hotelu*** se snídaní, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

jednolůžk. pokoj 650 Kč, 1x večeře o 3 chodech 420 Kč, komplexní cestovní pojištění. vč. storna 70 Kč, vstupné.

Nástupní místa

Trasa A - Praha, Poděbrady dálnice, Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+250). 
Po dohodě v CK možný nástup Benešov, Tábor dálnice, České Budějovice.

Náš tip

Užijte si nádherný adventní čas v romantickém prostředí Solné komory. Tradiční trhy starých řemesel, vůně sušenek, punč, svítící lucerny, a to vše bez shonu velkých měst v příjemné předvánoční atmosféře.
Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?