Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Adventní Vídeň s dětmi
Adventní Vídeň s dětmi
Adventní Vídeň s dětmi
Adventní Vídeň s dětmi
Adventní Vídeň s dětmi

Adventní Vídeň s dětmi

Program

1. den: V ranních hodinách (Trutnov 3:30, HK 4:30, PCE 5:00, Svitavy 6:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd z ČR. Po příjezdu do VÍDNĚ návštěva  Haus des Meeres v bývalé protiletadlové věži nedaleko centra města. Přestože „Dům moří“ na první pohled nevypadá atraktivně, všechno se změní, jakmile vstoupíte dovnitř. Desetipodlažní  budova  ukrývá  nejen mořské živočichy, ale také plazy a jiné obyvatele tropických oblastí. Kromě akvária se žraloky a mořskou želvou, které přesahuje prostor dvou podlaží, projdete také třípatrovým amazonským pralesem, kde kolem vás létají ptáci a pobíhají malé opice. Najdete zde i podmořský tunel, sladkovodní nádrže a terária s pavouky, ještěrkami nebo mravenci. Na každé patro se dostanete pěšky nebo výtahem. Navíc je ze střešní vyhlídkové terasy opravdu krásný výhled na celou Vídeň. Po prohlídce ještě zbude čas na procházku rozsvícenou Vídní a návštěvu adventního trhu. Odjezd v cca 17:30 hod.

Cena zahrnuje

dopravu busem, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

komplexní cestovní pojištění vč. storna 35 Kč. Vstupné Haus des Meeres: dospělí 19,90 EUR, dítě 6-15 let 8,90 EUR, dítě 3-5 let 5,90 EUR, student od 16 let 14,90 EUR.

Nástupní místa

Trasa W – Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100).

Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Poznámka

Více informací k Haus des Meeres a dojmy nadšených návštěvníků najdete např. na těchto odkazech: 
https://www.haus-des-meeres.at/
https://rakousko24.cz/viden/dum-more-ve-vidni/
https://morskyzivot.cz/navsteva-haus-des-meeres-ve-vidni/
https://www.wien.info/cs/sightseeing/sights/sea-house

Náš tip

Vezměte na advent do Vídně také své děti! Navštívíte největší rakouské akvarium, kde kromě žraloků a tropických ryb uvidíte spoustu dalších obyvatel zvířecí říše. Těšit se můžete i na volně poletující ptáky a pobíhající opičky v tropickém pavilonu. Nezapomenutelný je také výhled ze střešní terasy. Výlet zakončíte na adventním trhu ochutnáním některé z lákavých dobrot.
Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?