Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Adventní Vídeň ve všední den
Adventní Vídeň ve všední den
Adventní Vídeň ve všední den
Adventní Vídeň ve všední den
Adventní Vídeň ve všední den

Adventní Vídeň ve všední den

Program

1. den: V ranních hodinách (Trutnov 3:30, HK 4:30, PCE 5:00, Svitavy 6:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd z ČR, po příjezdu do VÍDNĚ zastávka u zámku SCHÖNBRUNN a návštěva adventního trhu před zámkem. Přejezd do středu města a prohlídka historického centra s průvodcem. Individuální volno k návštěvě nejznámějšího vídeňského adventního trhu na Radničním náměstí. Odjezd z vánočně osvětlené Vídně cca v 18:00 hod.

Cena zahrnuje

dopravu busem, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

komplexní cestovní pojištění vč. storna 35 Kč.

Nástupní místa

Trasa W – Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100).
 
Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Poznámka

Do vánočně vyzdobené Vídně s námi můžete cestovat nejen autobusem s průvodcem, ale i vlakem nebo vlastním autem. Ubytování Vám zajistíme nejen  v době Adventu a nejen ve Vídni. Nabídku na další rakouská města zpracujeme "na míru".

Náš tip

Již několik let jezdíme do Vídně ve čtvrtek. Jistě oceníte výhodu menšího počtu návštěvníků a možnost vystoupit z busu nedaleko centra města, kdy není třeba hradit přesun metrem. 
Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?