Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Adventní Bratislava a vinařský advent v Lednici
Adventní Bratislava a vinařský advent v Lednici
Adventní Bratislava a vinařský advent v Lednici

Adventní Bratislava a vinařský advent v Lednici

Program

1. den: V ranních hodinách (HK 4:30, PCE 5:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd  do BRATISLAVY. Prohlídka města s průvodcem, při které nevynecháme hlavní památky Starého města. Individuální volno k návštěvě adventních trhů vonících cukrovím a svařeným vínem, kde můžete ochutnat také spoustu místních dobrot, jako jsou např. sýry nebo klobásky.  Poté přejezd  na Jižní Moravu do LEDNICE, kde zažijete pohodovou a sváteční atmosféru v unikátních prostorách návštěvnického centra lednického vinařství AnnoVino. Při prohlídce vinařství můžete místní vína nejen ochutnat, ale i zakoupit jako vánoční dárek. Přibližně v 18:30 hod. odjezd.

Cena zahrnuje

dopravu busem, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

komplexní cestovní pojištění vč. storna 35 Kč.

Nástupní místa

Trasa W – Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100).
 
Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Poznámka

Více informací k AnnoVino najdete na tomto odkazu:
https://annovino.cz/vinarske-centrum-lednice/

Náš tip

Adventní podvečer strávený ochutnáváním výborného vína. Nejprve se svátečně naladíte vyzdobenou  Bratislavou a den zakončíte návštěvou vinařství v Lednici.  
Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?