Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Adventní Bratislava a zážitkové termální lázně v Györu
Adventní Bratislava a zážitkové termální lázně v Györu
Adventní Bratislava a zážitkové termální lázně v Györu
Adventní Bratislava a zážitkové termální lázně v Györu
Adventní Bratislava a zážitkové termální lázně v Györu

Adventní Bratislava a zážitkové termální lázně v Györu***

Program

1. den: Ráno odjezd (Praha, HK 6:30, PCE 7:00, Brno 9:30) do BRATISLAVY. Prohlídka památek v historickém Starém městě s průvodcem, projdeme Michalskou bránou, kolem katedrály sv. Martina až na Bratislavský hrad, který je symbolem města. V individuálním volnu návštěva adventních trhů, kde můžete nakoupit kromě tradičních specialit - stačí pouze jmenovat klobásky, sýry, med, také výrobky z včelího vosku, keramiky a proutí. Odpoledne přejezd do maďarského GYÖRU, který patří mezi největší a historicky nejvýznamnější města celého Maďarska. Úzké uličky s tradičními domy zdobenými zajímavými balkony vás dovedou na středověké náměstí Széchenyi s mnoha historickými budovami. Vánoční trhy v Maďarsku nabízejí mnoho dobrot, jak maďarských specialit, tak i klasických vánočních. Ubytování v hotelu.

2. den: Po snídani prohlídka města s průvodcem. Poté koupání v termálních a zážitkových lázních areálu Rába Quelle (vstup cca 4.100 HUF/osoba, nutné vzít si vlastní ručník a župan). Zdejší lázně prošly v roce 2018 modernizací, vybrat si můžete mezi léčivými a zážitkovými bazény s tobogány, proudovými kanály, gejzíry a chrliči. Termální voda ve třech léčivých bazénech je teplá okolo 37-38°C, využít můžete také služby Saunového světa (připlácí se ke vstupence). Tak proč své klouby občas trošku nerozmazlit... Přibližně v 18:00 hod. odjezd do ČR.  

Cena zahrnuje

dopravu busem, 1x ubytování v hotelu*** se snídaní, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

jednolůžk. pokoj 700 Kč, komplexní cestovní poj. vč. storna 70 Kč, vstupné.

Nástupní místa

Trasa WW – Praha (+400), Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100).
 
Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Náš tip

Zpříjemněte si předvánoční čas návštěvou adventních trhů v Bratislavě a relaxací v termálních lázních v Györu. Kromě termálních jsou zde i zážitkové bazény se skluzavkami, kanál s divokou vodou a mnoho dalších atrakcí.
Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?