Po - Čt 8:00 - 17:00        Pá 8:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Netradiční advent ve Valtickém podzemí a Bratislava
Netradiční advent ve Valtickém podzemí a Bratislava
Netradiční advent ve Valtickém podzemí a Bratislava
Netradiční advent ve Valtickém podzemí a Bratislava

Netradiční advent ve Valtickém podzemí a Bratislava

Program

1. den: V ranních hodinách (HK 4:30, PCE 5:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd na Jižní Moravu do Lednicko-valtického areálu do VALTIC. Valtické podzemí  je labyrintem historických vinných sklepů, datovaných až k roku 1289. V těchto prostorách se koná netradiční adventní  trh – podzemní jarmark se spoustou skvělého vína, svařáku, medoviny, punče a řemeslných výrobků. Koledy, úchvatná výzdoba i atmosféra okouzlí nejen milovníky vína. Přejezd do BRATISLAVY.  S průvodcem si prohlédnete město,  poté individuální volno na adventních trzích,  které se v centru konají hned na třech náměstích. Přibližně v 18:00 hod. odjezd do ČR.

Cena zahrnuje

dopravu busem, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.

Příplatky

komplexní cestovní pojištění vč. storna 35 Kč.

Nástupní místa

Trasa W – Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100).
 
Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.

Poznámka

Více informací k Valtickému podzemí najdete na tomto odkazu:
https://www.valtickepodzemi.cz/o-nas/mapa-valtickeho-podzemi/

Náš tip

Zažijte netradiční advent v podzemním městě vína. Advent nejen  pro milovníky punče, svařáku a výborného vína. Bratislava Vás odpoledne příjemně překvapí laskavou předvánoční atmosférou uliček Starého města.
Filtr podle měsíce
Vybrat osoby
   Další termíny Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena na cestovní smlouvě/potvrzení o zájezdu

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?