Po-Pá 9:00 - 15:00

212 241 750

212 241 750

Zážitky z našich zájezdů

Vážení klienti,

připravili jsme pro Vás tuto rubriku, která Vám může jednak pomoci při rozhodování o výběru zájezdu, a jednak se zde můžete podělit o své zážitky z našich zájezdů. Přidat samozřejmě můžete i fotografie, recenze na ubytování, stravu atd. Budeme velice rádi, pokud  se s námi o Vaše zážitky podělíte. Příspěvky prosím zasílejte na adresu datourpraha@datour.cz, odkud je pak na naše webové stránky zadáme.


Zugspitze 28.9. - 1.10. 2023

Dobrý den paní Kozáková,

chtěla bych poděkovat za pohodu a úžasné jednání paní Mileně Myšákové.

byli jsme s Vaší cestovní kanceláří  již po několikáté na dovolené v Rakousku, tentokrát

Zugspitze v termínu 28.09.-01.10.23. 

S paní Milenou Myšákovou jsme jeli po třetí a byla opět  super milá , velice příjemná, nic pro ni není problém se vším si poradí a umí vytvořit úžasnou pohodu a to je o dovolené  opravdu skvělé.Navíc toho hodně zná o zemi, kraji , kde právě jsme a umí to krásně vyprávět.

Doufám, že se s ní setkáme i  na letní dovolené v Rakousku kdy také jezdíme. 

Hezké dny

Marie Hrušová


Údolí Pitztal a Kaunertal 7.9. - 10.9. 2023

Ve dnech 7.9.-10.9. jsem se zúčastnil zájezdu - Údolí Pitztal a Kaunertal. Veliká spokojenost s organizací, výlety, ubytováním, stravou, počasím,  řidičem "Vrátou" a paní Veronikou Štěrbovou. Zkrátka - "Nemělo to chybu"... 

S pozdravem Jaroslav Tyrbach 


Nejkrásnější vrcholy Solné komory 2.7. - 6.7. 2023

Před týdnem jsem absolvoval zájezd - Nejkrásnější vrcholy Solné komory 2.7. - 6.7.2023. Zájezd splnil mé očekávání, i díky paní M. Myšákove a ridiči "Honzovi". Ubytování pěkné, jídla dost, výlety krásné, počasí vyšlo, spolucestující spolehliví.

Zdraví Jaroslav Tyrbach


To nejlepší z Dachsteinské bomby 6.6. - 11.6. 2023

Chtěl bych moc poděkovat průvodkyni paní Mílé Novákové, která byla opět precizní a vstřícná, majiteli hotelu Landhaus Ramsau, personálu hotelu a řidiči autobusu. Super ubytování, výborné jídlo a krásné počasí.

Děkuji za krásné zážitky vám všem z Datouru, budeme se těšit opět na další zájezd.

Všem tento zájezd doporučujeme, byla to bomba.

Střelečtí, Crnkovi


Dachsteinská bomba pro seniory 31.5. - 3.6. 2023

Dobrý den, má oblíbená cestovko,

moc a moc děkuji, asi nejsem sama, za mimořádně vydařený zájezd  seniorů a mladších ve dnech 31. 5. - 3. 6. letos. Všechno bylo perfektní, včetně počasí, paní Míly Novákové, i vás, co  jste pobyt u velehor u Ramsau zařídili(y). Teď držím dietu, jídlo bylo na naše skromné poměry vynikající.

Sice jsem trestuhodně zestárla, ale jistě, nebo polojistě, s vámi pojedu zase. Kamkoliv.

Mějte se co nejlépe, ať se vám všechno daří.

Ludmila Dubová


Perly Dolního Rakouska 6.5. - 8.5. 2023

Dobrý den, píší pozdě, ale nedá mi to. 8. května jsem se vrátila s kamarádkami ze zájezdu Perly Dolního Rakouska. Velký dík za pěkný zájezd. Sešla se všechna možná nej - nejen pěkný program, ale přálo nám i počasí, skvělá paní průvodkyně Dagmar Fialová a laskavý pan řidič autobusu. Paní průvodkyně má obrovské znalosti navštívených míst i okolí, dozvěděla jsem se spoustu zajímavosti. Navíc se velmi obětavě starala o veškeré naše pohodlí.

Těším se na další pěkný zájezd.
Přeji pěkný den. Vojtková 


Perly Dolního Rakouska 6.5. - 8.5. 2023

Dobrý den,

včera jsme se vrátili s manželem ze zájezdu Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji pořádaném vaší cestovní společností s termínem 6.5. - 8.5. Oba jsme moc spokojení jak s celkovým programem, zajištěním ubytování s výbornou kuchyní a hlavně s úžasnou paní průvodkyní Dagmar Fialovou. Díky ní a také skvělému panu řidiči jsme si tento zájezd užili, získali spoustu nových informací, nezapomenutelný zůstane výlet lodí po Dunaji. Díky paní Fialové a panu řidiči zůstala během celé doby zájezdu pohoda mezi všemi členy tohoto zájezdu. Těšíme se na další zájezd s vaší cestovní kanceláří.

S pozdravem Helena a Miloš Kovářovi


Flachau - lyžařský zájezd 12.2. - 17.2. 2023

Dobrý den, zúčastnila jsem se zájezdu na lyže do Rakouska, Torrenerhof od 12.2.2023. Zájezd byl úžasný, vím, že největší podíl na úspěchu mělo dokonalé počasí. Ale nedá mi to, abych nepochválila delegátku M. Novákovou. Je to profesionálka, byla skvělá. Řidič byl také výborný.

Děkuji, zdraví I. Bludská z Lužických hor, jela jsem z Prahy, pojedu zase!


Kouzlo horských salaší 24.7. - 28.7. 2022

Dobrý den, před týdnem jsme se vrátili ze zájezdu „Kouzlo horských salaší“. Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat a především moc pochválit průvodkyni Mílu, je prostě jednoznačně nejlepší??. Zájezd se mi moc líbil a doufám, že nebyl poslední.

Přeji krásný zbytek léta a budu se těšit někdy příště.

Lenka Kasperová

Trutnov 


Dachteinská bomba 2.6. - 5.6. 2022

Dobrý den, chtěla bych tímto vyjádřit nesmírný dík  za možnost účastnit se zájezdu pro seniory Dachsteinská bomba. Zájezd neměl chybu, bezva průvodkyně Míla Nováková, perfektní doprava, super ubytování a fantastické počasí. Už jsme byli s vámi  vloni v září v údolí Kaunertal a Pitztal /a také to nemělo chybu. Děkujeme za krásné zážitky a budeme se těšit v příštím roce  na další zájezd. 

Zdraví Karlíková Zuzana a další spolucestující.


To nejlepší z Dachteinské bomby 5.6. - 10.6.2022

Dobrý den,

minulý týden jsem absolvovala zájezd ,,To nejlepší z Dachsteinské bomby" a opět musím říct, že BOMBA to byla ??

Velké poděkování patří Míle Novákové, díky ní jsem si užila krásnou a pohodovou dovolenou v horách. Dále panu řidiči a samozřejmě Vám, za zprostředkování zájezdu a velmi dobře vybraný hotel Landhaus Ramsau, kam se určitě ráda vrátím.

Děkuji a už se těším na další zájezd s Vámi, který proběhne v červenci.

Libuše Šteinerová


Nejkrásnější vrcholy Solné komory 5.6. - 9.6.2022

Dobrý den, 

minulý týden jsme s manželem absolvovali seniorský zájezd do Solné komory v Rakousku pod vedením p.průvodkyně Mileny Myšákové.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat cestovní kanceláři, p. Myšákové i panu řidiči Pavlovi za bezchybně odvedenou práci. 

Byli jsme neobyčejně nadšeni !!!!

Jen tak dál  - a za nás dva - příště na podobný pobyt jedině s Datourem??

Táňa a Milan Křížanovských


To nejlepší z Dachteinské bomby 5.6. - 10.6.2022

Vážená paní Vejsadová,

v pátek jsem se vrátila zájezdu "Dachsteinská bomba", kterého jsem se zúčastnila s CK Datour.

Chtěla jsem Vám a všem organizátorům z Datouru velmi poděkovat za celý tento zájezd. Pro mě to bylo úžasně strávených 5 dnů v krásném prostředí Ramsau a okolí Dachsteinu.

Velké díky paní průvodkyni Míle Novákové, řidiči autobusu a majiteli i personálu Landshaus Ramsau. O vše bylo skvěle postaráno.

Kromě nádherného prostředí alpských velikánů se sešla v tomto zájezdu fajn skupina lidí milovníků hor, byli jsme dobrá parta.

Ještě jednou moc děkuji a určitě se budu těšit do budoucna na nějaký další zájezd do rakouských Alp, klidně třeba i znovu na Dachstein.

Srdečně Vás zdravím a cestovce přeji hodně zdaru.

Jana Vavrušková


Nejkrásnější vrcholy Solné komory 5.6. - 9.6.2022

Dobrý den,

zdravíme  a dovolujeme si poděkovat CK Datour za vydařený zájezd  - Nejkrásnější vrcholy Solné komory, ze kterého jsme se dnes v noci vrátili.

Program zájezdu byl velmi vhodně zvolen a děkujeme perfektní průvodkyni paní Mileně Myšákové a vynikajícímu panu řidiči.


S pozdravem spokojené klientky J. Charvátová a V. Langrová


Údolí Pitztal pro seniory 9.9. - 12.9.2021

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za krásný a příjemný zájezd do Pitztalu. Velkou roli zde hrála průvodkyně zájezdu Veronika, která svým milým, laskavým a vstřícným přístupem ke každému z účastníků zážitek ze zájezdu ještě umocnila.

Byla připravena vždy poradit, pomoci a všechny výlety tak byly absolvovány bez jakýchkoliv problémů a ke spokojenosti všech.

Ještě jednou děkuji, s pozdravem

Hana Opavová


Zillertal 3.7. - 8.7.2021

Dobrý den, zdravím do Datouru.

Chci poděkovat za skvěle zorganizovaný poznávací zájezd do Zillertalu. Bylo to opravdu perfektní, příjemný a zkušený řidič, příjemné, i když skromnější ubytování, výborné jídlo a zejména úžasná a fundovaná průvodkyně Míla, která byla skvěle připravená.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem

Renata Satrapová


Hochkönig 19.6. - 24.6.2021

Dobrý den,

Chceme moc poděkovat  za krásný zájezd, který byl v této složité době, jako pohlazení po duši. Všechno bylo super. Největší poděkování patří průvodkyni Míle Novákové.

Už se těšíme na příští rok.

Vojíkovi


Nejkrásnější vrcholy Solné komory 6.6. - 10.6.2021

Dobrý den,

zájezd  "Nejkrásnější vrcholy solné komory pro seniory od 1.6-10.6. byl skvělý. Zvláštní poděkování patří naší průvodkyni Jarmile Myšákové. Byla úžasná.

Přeji hezký víkend 

Pavla Bendová a Magdalena Chlupová


Údolí Pitztal a Kaunertal pro seniory 10.9. - 13.9. 2020

Jen Vám podávám zprávu o průběhu zájezdu 10.9.-13.9. Pitztal a Kaunertal, Rakousko.
Spokojeni velmi. 1*  CK Datour má hodně zkušeného šoféra Michala a zánovní autobus SETRA. Při srovnání s jinými dobrými šoféry,  řekl bych, znatelně rozdíl. Prvotřídní odhad předem, lehká noha na pedálu plynu, příjemné vystupování s lidmi, obětavý, optimista, atd. Mladá průvodkyně paní (sl.) Štěrbová byla vyjímečná, skvělá,  příjemná, klidná na situace, starostlivá, všudepřítomná. Bez váhání nám zařídila ihned vyměnu horšího pokoje bez okna za bezvadný s oknem a ještě samostaným balkonem s výhledem na horský svah. Dobré spaní. Ve srovnání s jinými průvodci méně mluví během cesty,  tudíž nechává lidi z daleka "dospat" . Je stručná při odb. výkladu. Určitě ví, že hodně někdy znamená málo. K zapamatování. :-))

Jaroslav H. a Zdeňka H.


Lechtalské Alpy 8.8. - 13.8. 2020

Vážení,

od 8.8. do 13.8. jsme se zúčastnily zájezdu do Lechtálských Alp. Zájezd jsme našly v katalogu CK Redok a objednaly v Hradci Králové u MT-tour. Zjistily jsme, že ho pořádá CK Datour. Byly jsme velmi spokojené. K té spokojenosti přispělo krásné počasí, pěkné ubytování, dobré stravování, výborný řidič autobusu z Trutnova pan David (příjmení si nepamatujeme). Ale nejvíce musíme poděkovat skvělé průvodkyni paní Mileně Myšákové, za její dokonalou znalost prostředí, vždy dobrou náladu a pohodu, kterou kolem sebe šířila.

S pozdravem a přáním hodně takových pěkných zájezdů

Jarka Blažková a Jana Martínková


Nejkrásnější vrcholy Solné komory 3.7. - 6.7. 2020

Dobrý den, včera jsme se vrátili ze zájezdu v Rakousku – Nejkrásnější vrcholy Solné komory. S vaší cestovkou jsme byli s manželem prvně. Oba jsme chtěli moc poděkovat za krásný zážitek.

Zájezd byl úžasně naplánovaný, za 4 dny jsme toho stihli plno. Velký dík paní průvodkyni M.Myšákové a panu řidiči. Ještě jednou díky za to, že jsme v těchto dnech mohli vidět úžasná místa.

Těšíme se na další zážitky s vámi

Zdraví Alena a Luboš Šplíchalovi


Perly Dolního Rakouska 27.9. - 29.9. 2019

Zdravím Vás

a musím Vám ohodnotit zájezd, který jsem absolvoval právě před týdnem. Pokud by to bylo na známky jako ve škole, tak bych  všem, kteří se na zájezdu podíleli (řidič autobusu, pani průvodkyně i organizátoři) musel napsat velikou 1 s hvězdičkou a ještě nejméně 2x podtrženou!!! Bylo to velmi pěkné i poučné. Podané krásnou nenásilnou formou. Prostě dokonalé!

Zvlášť bych chtěl poděkovat řidiči autobusu a pani průvodkyni za pomoc při řešení mé velmi nepříjemné situace při odjezdu, když jsem pod vlivem zddravotních problémů zapomněl doma doklady. Což se podařilo za jejich pomoci vyřešit. Děkuji oběma za pomoc.

Téma zájezdu i organizace byly skvělé a pani průvodkyně perfektní. Má skvělé vědomosti a umí je poučně a přitom zajímavě podat.

Jen možná drobnost z praxe - do informací by bylo možná dobré napsat i kontakt na řidiče.


Děkuji za nádherný a velmi zajímavý zážitek

Josef Kratochvíl


Národní park Kalkalpen 14.9. - 17.9. 2019

Právě jsme se vrátili z dovolené snů. Díky Míle Novákové jsme byli za hranicemi všedních dnů.

Je skvělá tím co zná a umí.
Nárokům nás důchodců citlivě porozumí.

O Rakousku má neuvěřitelné znalosti.
A při průvodcování využívá své dobré zkušennosti.

Pestrý program pro nás vytvořila.
Do organizování se dala celá.

S takovým skvělým jazykovým vybavením.
Pro ni nic není nemilým překvapením.

Počasí nám vyšlo skvělé a slunečné.
Dalším zájezdům s vaší cestovkou neříkám Ne!

Operativně podle počasí program změní.
Pohoda na cestách je její lidské vybavení.

Zná hory jak zkušený horský vůdce.
Do své práce dává i svoje srdce.

Také Roman Šmíd, náš řidič skvělý.
Nás vozil bezpečně a spolehlivě pobyt celý.

Za všechno jim oběma ze srdce děkuji a hlavně zdraví a úspěchy Těm dvěma vinšuji.

S pozdravem Olga Šlitrová


Údolí Pitztal a Kaunertal 5.9. - 8.9. 2019

Dobrý den,

vrátili jsme se ze shora uvedeného zájezdu.

Chci velmi poděkovat průvodkyni Veronice Štěrbové za skvělé vedení zájezdu, stále dobrou náladu a vyřešení všech problémů jako mávnutím kouzelného proutku. Uvážíme-li, že počasí zdaleka nepřálo výhledům a výletům, je Veronika člověk na svém místě.

Moc děkujeme.
Jiřina a Bohumil Hajzerovi


Ischgl 26.7. - 31.7. 2019

Vážená paní Vejsadová,

moc děkujeme za krásný poznávací zájezd do Ischglu. Bohužel nejsem žádný  Alois Jirásek, a tak si dovolím jen stručně

Doprava – naprosto perfektní

Ubytování - naprosto perfektní

Sestavení programu - naprosto perfektní

Realizace programu - naprosto perfektní

Průvodkyně p. Myšáková - naprosto perfektní

Byly jsme s Vaší CK poprvé a byly jme opravdu překvapené, jak je vše zorganizováno,

vše klape, úžasné, ještě jednou moc děkujeme

IK a JD


Lechtalské Alpy pro seniory 27.6. - 30.6. 2019

Dobrý den,

chceme poděkovat CK Datour za výborný program zájezdu Lechtalské Alpy pro seniory /27.-30.6. 2019/, poděkování patří také průvodkyni zájezdu Marice Višňové - měla pořád dobrou náladu,vše dobře vysvětlila, dokonce nám i zazpívala. Pan řidič Radek zvládl na výbornou velmi náročnou cestu, byl vstřícný a hodný.

Přejeme hodně úspěchů.

S pozdravem účastnice zájezdu: J. Hanzalová, Seidlová, Kořánková a S. Bumbová


Gerlos a Königlseiten 22.6. - 27.6. 2019

Dobrý den,

Jako každý rok chceme poděkovat za krásný zájezd.

Všechno bylo super…. Ubytování, jídlo, program, autobus, řidič a tentokrát i nádherné počasí. Největší poděkování patří průvodkyni Míle Novákové. Díky ní jsme si opět užili krásnou a pohodovou dovolenou v horách… sestup do údolí Krummbachtal byl úžasný zážitek.

Děkujeme a už teď se těšíme na příští rok

Vojíkovi


Perly Dolního Rakouska 4.5. - 6.5. 2019

Dobrý den,

chtěly bychom touto cestou poděkovat a pochválit naši průvodkyni a pana řidiče z ze zájezdu Perly Dolního Rakouska s plavbou lodí po Dunaji ve dnech 4.5. - 6.5.2019. Paní průvodkyně byla úžasně trpělivá, měla velké znalosti, poutavě vyprávěla, výborně překládala při provádění v zámcích, velmi starostlivá. Pan řidič byl ochotný a velmi šikovný, což jsme všichni obdivovali především v úzkých uličkách v Rakousku. Prosím tlumočte tuto pochvalu vaší centrále, aby i účastníci ostatních zájezdů měli bezproblémový zájezd a spoustu krásných zážitků jako my.

S pozdravem

Jiřina Veselá, Marie Veselá, Jana Hartmanová


Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům 4.5. - 8.5. 2019

Dobrý večer,

 

před pár hodinami jsem se vrátila ze zájezdu do Alp - viz níže. Chtěla bych moc poděkovat za krásný zážitek - skvělá průvodkyně, dobře zvolený program, úžasné ubytování a vynikající večeře i snídaně. Stravovat se tam ještě pár dní, tak se nikdo z nás neodvalí a musíme si naordinovat půlroční dietu :-). I když se kvůli počasí nezrealizoval ledovec, máme tolik zážitků, že z toho zase budu žít celý rok :-).

 

Už se těším na další zájezdy příští rok.

 

Martina B.


Montafon 8.7. - 13.7. 2018

Dobrý den,

Chtěli bychom touto cestou vyslovit velké poděkování paní průvodkyni Míle Novákové, která nás provázela na zájezdu Montafon – rozkvetlá alpská zahrada v termínu 8. 7. – 13. 7. 2018.

Její přístup byl vysoce profesionální, jednání se všemi účastníky zájezdu laskavé a trpělivé. Moc se těšíme na další zájezd s touto průvodkyní.

Poděkování také patří panu řidiči Vráťovi Miškovskému, za jeho bezpečnou jízdu, ochotu a vstřícnost.

Prosíme, vyřiďte naše poděkování a pochvalu. 

S pozdravem

Marie a Petr Jarošovi


Innsbruck 2.9. - 6.9. 2018

Dobrý den,

chtěla bych alespoň touto cestou vyjádřit poděkování cestovní kanceláři Datour za perfektně zorganizovaný poznávací zájezd do Insbrucku 2.-6. září. Největší dík přitom patří paní průvodkyni Mgr. Bubeníčkové. Absolvovala jsem již mnoho zájezdů, s různými průvodci, ale s takovou ochotou a odborností jsem se ještě nesetkala. Za všechny velmi spokojené klienty,

Doc. Ing. Jitka Šrámková


Lechtalské Alpy 21.6. - 24.6. a Grossglockner a Hitlerovo Orlí hnízdo 5.7. - 7.7. 2018

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat vašim průvodcům.
Ve dnech 21. - 24. 6. jsem byla v Lechtalských Alpách s paní průvodkyní Milenou Myšákovou. Tak úžasnou paní, s takovými vědomostmi je radost poslouchat, zodpověděla každý dotaz, řekla spoustu věcí, které se ani netýkaly našeho zájezdu, stále veselá, nic ji nevyvedlo z míry. Prostě díky ní neměl zájezd chybu.

Dále jsem se zúčastnila 5. - 7. 7. 2018 zájezdu Grossglockner a Hitlerovo Orlí hnízdo. Průvodce pan František Tuháček byl rovněž perfektní, zařídil vše, co bylo v jeho silách a perfektně se o nás staral.
Ještě jednou vám děkuji za dva krásné zájezdy s příjemnými a vzdělanými lidmi a určitě vám jako zákazník zůstanu věrná.

Hezké dny vám všem v CK Datour přeje Zdeňka Havlíčková


Montafon 8.7. - 13.7.2018

Dobrý den,

v termínu 8.7. – 13.7.2018 jsme se zúčastnili zájezdu č.  5342174, Montafon – rozkvetlá alpská zahrada.

Na tomto zájezdu nás doprovázela průvodkyně paní Míla Nováková a vezl nás řidič pan Vráťa Miškovský.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat paní průvodkyni Míle Novákové nejen za její profesionalitu, ale i za její vstřícnost, laskavost, pozornost a individuální věnování se všem účastníkům zájezdu. S touto průvodkyní bychom se rádi zúčastnili i některého z dalšího zájezdu v příštím roce.

Prosím vyřiďte paní Novákové naše poděkování a pochvalu.

Rovněž bychom chtěli pochválit pana řidiče Vráťu Miškovského nejen za skvěle odvedenou práci ale i za jeho ochotu a vstřícnost.

 

S pozdravem

Jindřiška Holušová a Vladimír Holuša


Údolí Glemmtal 24.6. - 29.6.2018

Dobrý den,

Jako každý rok jsme byli maximálně spokojení s organizací zájezdu, ubytováním, jídlem, řidičem …. všechno bylo super. Tedy až na počasí, které nás některé dny trošku potrápilo. O to větší je poděkování průvodkyni Míle Novákové, která program přizpůsobila, tak, že se nakonec zvládlo všechno a v naprosté pohodě. Hory jsou přece krásné v každém počasí.

VojíkoviŠpanělsko, Hotel Marbella Playa 21.6. - 28.6.2018

Dobrý den.

Vratili jsme se za Španělska s maximální spokojeností. Hotel, výlety s podrobným výkladem nadšených průvodců. Děkujeme a doporučujeme.

Hezký den. KlapaloviDachsteinská bomba pro seniory 27.5. - 30.5.2018

Dobrý den,
chtěla bych Vám říct, že jsme absolvovali v termínu 27.5.- 30.5. s Vaší cestovkou zájezd do Rakouska Dachsteinská bomba a byla to opravdu BOMBA! Jsme spokojeni po všech stránkách ale pochválit chci konkrétně paní Mílu Novákovou, která je člověk na svém místě. Všechny ostatní služby - autobus a řidič, ubytování a jídlo - byly profesionální a příjemné.

Ať se Vám daří a díky.
Ivana PečivováNejkrásnější vrcholy Solné komory 20.5. - 24.5.2018

Dobrý den,

velice děkujeme za pěkný program zájezdu Nejkrásnější vrcholy Solné komory.
Současně chceme poděkovat také paní průvodkyni Bohuslavě Bubeníčkové za její profesionální přístup, ochotu a vstřícnost.
Přejeme Vám hodně úspěchů v dalěí práci a stejně spokojené klienty, jako jsme byly my.

Jaromíra Michálková a Anežka SaldakováOd palem k zasněženým třítisícovým vrcholům 5.5. - 9.5.2018

Vážení,
děkujeme za fantasticky organizovaný zájezd pod označením "Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům" v termínu od 5. do 9. 5. 2018, jmenovitě zkušenému a obětavému průvodci CK panu Františku Kvasničkovi. Ubytování i strava v hotelu vynikající, skladba programu skvělá. Naprosto perfektní doprava, skvělý řidič.
Ještě jednou děkujeme především našemu průvodci za skvěle podaný výklad, příjemné vystupování a skvělou organizaci programu.
O službách CK budeme referovat našim přátelům a známým.
Příjemný den přejí účastníci zájezdu

Zdeněk Schmied a Ivana MaternováZa nedotčenou přírodou Národního parku Vysoké Taury 5.7. - 9.7.2017

Vážená slečno/paní Vejsadová,

jak jsem v Rakousku v hotelu Rohregger slíbil zaslal jsem jim hezká slova o našem pobytu v hotelu. Velký dík patří cestovce DATOUR. Velmi zdařile vybraný Hotel**** s pravou rakouskou přívětivostí a vynikajícími službami, průvodkyně s jasnými pokyny a vynikající předvídavostí a řidič, který svým umem a úsměvem rozdával dobrou náladu. Zkrátka super. Máte od nás jedničku.

Tak ať se Vám daří a příště zase na shledanou.

Jana a Miloš MarkvartoviBregenzerwald a Grosses Walsertal 2.7. - 7.7.2017

Dobrý den,

Bylo to krásné, kvetoucí, zelené, pohodové, veselé …… prostě úžasná dovolená s lidmi, kteří mají rádi hory a chtějí si užít dovolenou v krásné přírodě.

Za nás jednička s hvězdičkou.

No a hlavně poděkování průvodkyni Míle Novákové a za rok zase v horách ahoj .


VojíkoviLechtalské Alpy pro seniory 22.6. - 25.6.2017

Dobrý den paní/slečno  Vejsadová,
vracím se k zájezdu cestovní kanceláře Datouru "Lechtálské Alpy pro seniory" ve dnech 22.6. - 25.6.2017 do Rakouska, který byl objednán v Pardubicích.  Prosím, předejte ještě jednou poděkování průvodkyni paní Mileně Myšákové za skvělou práci při zvládání zájezdu. Tak si představujeme profesionální průvodcovskou práci. Rovněž tak poděkování všem pracovníkům cestovní kanceláře za přístup, přípravu a náplň zájezdu. Již několikrát jsme využili služeb Datouru a vždy jsme byli velice spokojeni. Do budoucna určitě využijeme služeb CK Datour. 

S pozdravem
Petr Beneš, Dana Pavelková a Hana Handlířová.Přírodní park Reutte 15.6. - 18.6.2017

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší CK za perfektní zájezd do Přírodního parku Reutte, ze kterého jsem se minulý týden vrátila. Vše bylo velmi pěkně zorganizováno,ubytování, strava, volba programu i činnost pana průvodce, který si musel poradit i s případem akutního zhoršení zdravotního stavu u jedné z účastnic.
Přeji Vaší kanceláři mnoho úspěchů v další činnosti.Mé poděkování sdílí i moje spolucestovatelka MUDr.Věra Langrová.

S pozdravem a díky MUDr.Jana CharvátováDachsteinská bomba pro seniory 28.5. - 31.5.2017

Dobrý den,

byla jsem na poznávacím zájezdu Dachsteinská bomba pro seniory v termínu 28.05. - 31.05. 2017, a chtěla bych moc poděkovat průvodkyni p.Míle Novákové, p.Mgr. Gabriele Dražanové a panu řidiči, kteří se o nás moc hezky starali, byli vstřícní a milí, měli s námi trpělivost. Věřím, že s nimi ještě na nějaký zajímavý zájezd pojedeme.

Díky a přejeme krásné a pohodové dny. :-P


J.Kvapilová, J.VávrováPřírodní park Reutte 15.6. - 18.6.2017

Dobrý den,velmi Vám děkujeme za krásnou dovolenou ,bylo to krásné a hodně jsme toho viděli a pan průvodce i pan řidič  byli super!
Přeji hodně spokojených klientů a příjemné letní dny.
S pozdravem
IKPřírodní park Reutte 15.6. - 18.6.2017

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za krásný zájezd s Vaši CK, služby, hotel,  průvodce vše OK. Byla jsem s Vámi prvně a chtěla bych Vás poprosit o zaslání katalogu na příští rok, určitě si něco vyberu.

Zdraví Mlatečková StanislavaPřírodní park Reutte 15.6. - 18.6.2017

Dobrý den,


ráda bych  poděkovala za pěkný zájezd a moc pochválila pana průvodce.

I počasí vyšlo, v hotelu byl  příjemný a ochotný personál.

Prostě děkujeme za dovolenou plnou zážitků.


ČermákoviTo nejlepší z Dachsteinské bomby 6.6. - 11.6.2017

Dobrý den,

omlouvám se, že jenom touto cestou, ale o to více rád, mohu vyjádřit spokojenost za program, jeho plnění, služby hotelu, kvalitu ubytování, stravování a vysoce profesionální práci průvodkyně pí Míly Novákové, při zájezdu „To nejlepší z Dachsteinské bomby“, který se uskutečnil ve dnech 6. – 11. 6. 2017. Hodnocení zasluhuje tzv. 5*. Poděkování patří CK Datour, ale spokojenost se zajištěním patří i zprostředkovateli CK Quality Tours.

Za skupinu jedenácti účastníků s díky zdraví


RNDr. Petr R. PaloušDachsteinská bomba pro seniory 25.5. - 28.5.2017

Vážená paní Hladká,

spolu s mojí spocestující pí Procházkovou Vám vyjadřujeme své díky za úžasný zájezd, který "neměl chybu", a to nejen výběrem destinace, ubytováním a menáží, ale i jeho zajištěním skvělou průvodkyní pí Mílou Novákovou a její asistentkou Romanou, jakož i vynikajícím a milým panem řidičem Jardou.
Přejeme Vám hodně úspěchú ve Vašem podnikání a spoustu spokojených cestovatelů s Vaší CK.

S pozdravem - Hana Řehořová

účastnice zájezdu Dachsteinská bomba pro seniory 25.-28.5. 2017Španělsko - Santa Susanna, Hotel Caprici 27.5. - 3.6.2017

Dobrý den,

moc chceme poděkovat, zažili jsme neuvěřitelnou dovolenou, přesně nám šitou na míru. Pokoj-ubytování výborné, jídlo velice chutné a hodně, výlety do Tossy de Mar, Barcelony, Montserrat a flamenkový večer jsme si velmi užili, počasí vyšlo, jsme opálení, pláž byla blízko. Jsme velmi nadšeni a myslím, že v budoucnu se tam ještě jednou podíváme. A speciálně děkuji za ten pokoj, který jste nám domluvila, byl ve druhém patře s výhledem do 3 stran - na moře, na bazén, na pláž, poseděli jsme si na balkoně přes den i večer. Jen jsme konstatovali a to shodně, že to chtělo letět alespoň na 11 dní. Lety byly také velmi příjemné. A ještě jsme nebyli v Řecku, takže se případně zase na Vás obrátíme.

Tak ještě jednou děkuji, přeju hodně tak spokojených klientů jako jsme my.

Jitka OlenočinováDachsteinská bomba pro seniory 25.5. - 28.5.2017

Dobrý den,

chceme poděkovat průvodkyni zájezdu Dachsteinská bomba, termín 25.-28.5.2017, paní Míle Novákové za precizní organizaci celého pobytu. Vše bylo vynikající-program, jídlo, ubytování,pan řidič rovněž velmi šikovný. Poděkování patří i CK Datour, zejména paní Svátkové za výbornou domluvu v přípravné fázi zájezdu.

Ať se vám daří.

S pozdravem účastnice zájezdu: Vaňková, Seidlová, HanzalováOd palem k zasněženým třítisícovým vrcholům 4.5. - 8.5.2017

Vážení přátelé,


chci poděkovat ze perfektně vyladěný zájezd „Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům“ ve dnech 4.5. – 8.5.2017.

Doprava autobusem „setra“ byla pohodlná a bezpečná díky řidiči a profesionalita delegáta p. Fr. Kvasničky, který předával své znalosti, byla ojedinělá a jeho přístup k účastníkům příkladný. Po celou dobu zájezdu byl ochotný, plný energie a znalostí.

Ještě jednou a mnohokrát díky za tyto dny, které ve mě zanechaly krásné zážitky a přeju vám k vaší práci hodně úspěchů.

Trnková Milena

ŠtěchoviceDachsteinská bomba pro seniory 25.5. - 28.5.2017

Dobrý den,

dnes se u mne v kanceláři stavila paní Vilímová Hana, která se  zúčastnila s paní Kroulíkovou zájezdu Dachsteinská bomba pro seniory.

Klientky se vrátily ze zájezdu nadšené a pověřily mne, abych za ně  poděkovala cestovní kanceláři za krásný zájezd a paní delegátce Míle  Novákové za skvělé průvodcovství. Počasí se jim také vydařilo.

Ráda takovýto vzkaz vyřizuji.


Přeji hezký den.

Nepivodová ZuzanaÚdolí Ötztal 30.8. - 4.9.2016

Dobrý den,


Přemýšleli jsme, co napsat o zájezdu Ötztal - láska na první pohled …..

Bylo to super – děkujeme všem, kteří se na přípravě zájezdu podíleli.

Perfektní program, kde si každý našel „to své“.

No a jako každý rok naše velká pochvala patří průvodkyni Míle Novákové.

Byla to prostě krásná a pohodová dovolená J.


VojíkoviLechtalské Alpy 13.8. - 18.8.2016

Připojujeme se k pochvale skvělého zájezdu, jen bychom opakovali zde už napsané.  Zájezdu se zúčastnili dorostenci, zdatní turisté i senioři, výlety byly tak skvěle připravené, že si trasu pro svou náročnost vybral každý. Vše perfektně klaplo, nikde žádný problém, počasí se nám vydařilo až neuvěřitelně. Moc děkujeme skvělé delegátce paní Mileně Myškovské a CK Datour za pěknou dovolenou.

Vlasta Doksanská, Jarka a Jirka BrnovjákoviLechtalské Alpy 13.8. - 18.8.2016

Přeji dobrý den.

Chceme vyjádřit naší mimořádnou spokojenost se zájezdem do Lechtalských Alp, který jsme absolvovali v termínu od 13. do 18. srpna. Ocenili jsme velmi příjemné ubytování v hotelu Schwarzer Adler  a zejména perfektní práci vaší sympatické delegátky paní Myšákové, která cenné informace o dané lokalitě či o možnostech zajímavých výletů po krásných horských stezkách podávala vtipnou a neotřelou formou. Protože nám navíc po celou dobu zájezdu přálo až neskutečně pěkné počasí, naše zážitky byly o to krásnější. Náš obdiv patří i rozvážnému řidiči našeho autobusu panu Miškovskému, který nás bezpečně dovezl nejen do Rakouska a zpět, ale profesionálně se vypořádal i s úzkými alpskými silničkami  plnými nebezpečných serpentýn pří výletu na Silvretu.

Takže velký dík za takový zájezd nejen těm, které jsme zmínili, ale všem, kteří ho v Datouru připravovali.

Petr a Marketa Dobrovských.Údolí Pitztal a Kaunertal 2.7. - 6.7.2016

Dobrý den,

2.-6.7.2016 jsme se zúčastnili zájezdu do tyrolských Alp. Zájezd do Pitztalského a Kaunertalského údolí byl nádherným zážitkem. Organizace a pohotové reakce nejen na změny počasí delegátky Míly Novákové byly vysoce profesionální stejně jako všechny transporty autobusem řízeným Martinem Kouckým. Bezvadně jsme si těch několik dní užili a budeme se snažit, aby nám v příštích letech vyšel čas, abychom mohli s touto CK opět vycestovat a poznat s jejich pomocí další zajímavá místa Rakouska.


Velké DÍKY - manželé GoronoviVital-hotel Post 21.7. - 24.7.2016

Dobrý den,


děkujeme za typ na ubytování v Hotelu Post. Byli jsme velice spokojeni. Personál, kuchyně, vybavení, poloha - vše na jedničku :-) Děti si v hotelu připadaly jako na zámku .. A pokoj byl krásně prostorný, jen v kuchyňce není k dispozici houbička, jar apod, takže je potřeba s tím počítat

Určitě doporučuji, ale minimálně na 4 dny pobytu. V okolí je spousta aktivit, nedá se to všechno stihnout. Úplně jsme vynechali obědy, to bychom se už vůbec nikam nepodívali.

V příštím roce bychom se tam znovu rádi podívali.

Mějte se moc hezky a zase někdy ..

HořicoviÚdolí Pitztal a Kaunertal 2.7. - 6.7.2016

Vážení,

dodatečně děkujeme se synem Martinem za výbornou organizaci zájezdu Pitztal a Kaunertal  2.-6.7.16 Vaší CK Datour (doprava – příjemný řidič p. Martin z TAD Trutnov, příjemná a ochotná průvodkyně p. Míla Nováková – operativně přizpůsobila na začátku zájezdu program dle vývoje počasí, perfektní ubytování vč. wellnes a dobrého stravování, pohodové sezení v buse každý zvlášť na jedné dvousedačce, splnění programu i při zpočátku méně příznivém počasí).

Zdraví a někdy příště se těší

Jiří KučeraMontafon 10.7. - 15.7.2016

Dobrý den,

ve dnech 10.7. - 15.7.2016 jsem se synem zúčastnila zájezdu s Vaší CK do údolí Montafon. Průvodkyní byla paní Míla Nováková. A právě jí bych chtěla mnohokrát poděkovat za program, který dokázala  - i přes nepřízeň počasí - připravit skvěle. Moc se nám program zájezdu líbil a rádi pojedeme znova.

Ještě jednou děkuji a těším na shledanou

Monika Koblihová

Cestovka IdylkaŘecký ostrov Korfu - hotel Alkyon 22.6. - 2.7.2016

Chtěla bychom poděkovat za krásný pobyt  na Korfu, hotel Alkyon. Obzvlášť  ochotu pomoct, milé vystupování delegátky Ivany Blahové.

Určitě budu se těšit na cestu s vaší ck.

HODNĚ ÚSPĚCHU!

Valentina FráňováDachsteinská bomba pro seniory 29.5. - 1.6.2016

Vrátili jsme se ze zájezdu Dachsteinská bomba pro seniory, i když nám počasí nepřálo, zájezd byl velice dobře naplánovaný, průvodkyně paní Míla Nováková byla velmi profesionální a milá.

Ubytování v Ramsau  s bazénem a výhledem na Alpy bylo velice pěkné, včetně stravy, personál obsluhoval v krojích, všude bylo čisto a měla jsem pocit, že si nás jako zákazníků váží.

Během 4 dnů jsme viděli opravdu hodně, cestovali lanovkami, byli na salaši, chodili po vrcholkách hor a navštívili 8. div světa, knihovnu a museum v Admontu. Dachstein byl samozřejmě největším překvapením, zažili jsme tam sníh. sluníčku, mlhu  a cesta lanovkou byla úžasná, včetně schodů do prázdna, skleněného mostu a musea ledových soch.

Tímto bychom rádi poděkovali všem, kteří tento zájezd připravují, byli jsme moc spokojení a krásně jsme si to užili.

manželé JánskýDachsteinská bomba pro seniory 2.6. - 5.6.2016

Vážení,

v neděli 5.6. jsme se vrátili ze zájezdu Dachsteinská bomba pro seniory. A naše nadšení nemá meze!!!

Díky paní průvodkyni Míle i Daně (taky díky počasí) se nám na zájezdu moc, moc líbilo. Vše bylo bezvadně připravené, a to jak ubytování tak i jednotlivé vyjížďky - vždy s náležitými instrukcemi a výkladem. A i taková maličkost, jako že jsme měli v jídelně rezervovaný stůl pro 4 osoby (když se v cestovce vědělo, že jedeme společně), nás velice potěšila.

Ještě jednou dík všem a těšíme se na další zájezdy

Iva HorákováDachsteinská bomba pro seniory 2.6. - 5.6.2016


Dobrý den, v neděli jsme se vrátili ze zájezdu Dachsteinská bomba pro seniory. Zájezd se nám velmi líbil, za což v první řadě vděčíme naší průvodkyni paní Míle Novákové. Samozřejmě se na úspěchu zájezdu podílelo i počasí a vynikající ubytování a kuchyně. Jsme velmi rádi, že jsme zájezd absolvovali v příjemné a klidné atmosféře.

Vyřiďte paní Míle srdečné díky a pozdravy.

Manželé Jiřina a Bohumil HajzeroviPerly Dolního Rakousko 3.6. - 5.6.2016

Dobrý den,

tento víkend jsme s Vaší cestovkou absolvovali první zájezd do Rakouska - oblast Wachau.

Byli jsme velmi spokojeni, průvodce pan Kvasnička byl úžasný.

Děkuji mockrát

Anna PrůšováOd palem k zasněženým třítisícovým vrcholům 4.5. - 8.5.2016


Chtěli bychom vyjádřit velké poděkování CK Datour za perfektně připravený poznávací zájezd do Rakouska – Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholkům v době od 4.5.2016 do 8.5.2016.

Zájezd byl velice pěkný, výborně zorganizovaný, průvodce pan František Kvasnička velmi příjemný s velkými znalostmi, řidič velmi dobrý, ubytování i strava na vysoké úrovni. Jezdíme na podobné zájezdy několikrát ročně s různými cestovními kancelářemi / tudíž máme srovnání/ a tento zájezd se po všech stránkách řadí k těm nejlepším. Opravdu jsme byli mimořádně spokojeni a těšíme se na další zájezdy s CK Datour v letošním roce i dalších letech. Zároveň bychom rádi vyjádřili velké poděkování pracovnicím pobočky CK Datour v Paláci Ymca, Na Poříčí 12, Praha 1, které byly vždy mimořádně milé a ochotné, ve všech našich požadavcích nám vyšly s maximální ochotou vstříc, veškerá naše dotazy nám s velkou profesionalitou zodpověděly a mají též velký vliv na to, že se v dalších letech budeme k CK Datour velmi rádi vracet.                                                            

Ing.Pavel Valenta, MUDr.Eva Valentová Od palem k zasněženým třítisícovým vrcholům 4.5. - 8.5.2016

Dobrý den,


chci poděkovat  CK Datour za překrásný zájezd a také průvodci  p. Františku Kvasničkovi, který  nás celou dobu seznamoval s úžasnými dějinnými událostmi v Rakousku a v sousedních zemích. Obdivuhodné. Viděli jsme za pět dní tolik krásných míst! Ještě jednou děkuji a stoprocentně se s vámi opět brzy vydám za poznáním.

Přeji vám krásné jarní dny a mnoho spokojených cestovatelů, tak jako jsme byli my.


paní MilenaKrásy Salcburska a Solná Komora 27.9. - 1.10. 2015

Vážení.

Chtěla bych tímto vyslovit veliké uspokojení a radost ze zájezdu Salzburg a Solná Komora v termínu 27.9.-1.10.2015.

Zájezd vedl pan Mgr.Kvasnička a jako průvodce byl výborně připravený . Jeho večerní přednášky byly ohromně zajímavé a setkaly se s velkým zájmem. Navrhujeme ho na medaili Průvodce roku 2015 .

S pozdravem  Mgr.Stránská Bl. a Kráčmerová Jarmila.Krásy Salcburska a Solná Komora 27.9. - 1.10. 2015

Dobrý den,

zúčastnili  jsme se zájezdu Krásy Salcburska a Solná Komora ve dnech 27.9.-01.10.2015. Průvodcem zájezdu byl pan František Kvasnička.

Chtěli bychom tímto pochválit průvodce pana Kvasničku za vynikající průvodcovské služby, především jeho odborné znalosti, které byly na velmi vysoké úrovni. Taktéž přednášky, byly velmi poutavé a zajímavé.

Velice kladně hodnotíme organizaci zájezdu, jednání a přístup k účastníkům zájezdu.

Pan Kvasnička si zaslouží velké poděkování.

Zájezd se velmi líbil, budeme ho všem doporučovat.

ŠpetloviLechtalské Alpy pro seniory 18.6. - 21.6.2015

Dobrý den, včera jsem se vrátila ze zájezdu  do Rakouska - Lechtálské Alpy pro seniory. Moc děkuji za

skvěle připravený program, ubytování. I paní delegátka Myšáková byla skvělá.  Trpělivá, ochotná a stále

usměvavá.

Zdraví

Helena Linhartová.Dachsteinská bomba pro seniory 31.5. - 3.6.2015

 

Dobrý den,
v termínu 31.5. - 3.6.2015 jsme absolvovali s Vaší CK zájezd do Ramsau.

Byli jsme velmi spokojeni  s programem i ubytováním. Průvodkyně paní Míla Nováková byla výborná.
Děkujeme za hezký zážitek a rádi se zúčastníme dalších Vašich zájezdů.
S pozdravem 

Miloslav ZachDachsteinská bomba pro seniory 28.5. - 31.5.2015

Dobrý den,

moc děkuji za báječný zájezd v období od 28. 5. do 31. 5. 2015 - Dachsteinská bomba. Zájezd předčil mé očekávání, velmi chválím paní Mílu Novákovou a spolehlivého řidiče Martina.

Přeji pěkný den.

S pozdravem

Anna SchmidtováKrásy Salcburska I. - 5.10.-9.10.2014

Dobrý den,

minulý týden jsme se vrátili z báječného poznávacího zájezdu - Krásy Salcburska pro seniory. Podnikli jsme již několik podobných pobytů po Evropě s různými cestovními kancelářemi, ale toto předčilo veškeré naše očekávání. Maximální spokojenost s ubytováním, stravou a zasvěceným výkladem pana Kvasničky.

Díky za krásné zážitky a mnoho spokojených klientů přeji Kirschovi. Díky!Krásy Salcburska I. - 5.10.-9.10.2014

Dobrý den. Chtěl bych Vaší CK poděkovat za tento výborný zájezd. Vše bylo výborně zorganizované. Průvodce byl skvělý. Ještě jednou díky. MaureroviSicílie pro seniory

Dobrý den,

ráda bych se vyjádřila k tomuto zájezdu a k destinaci, v které jsme byli s manželem.

Začnu od bydlení, nemělo chybu, krásný výhled na moře a terasu jsme stále používali, prádlo měnili 2x a denně čisté ručníky.

Bydleli jsme v Argu, kousek od jídelny a bazénu ve 3. poschodí, jednoznačně spokojení.

Jídlo a obsluha byla vynikající, byly švédské stoly, každý si vybral a denně nás číšnici uváděli ke stolu, miluji italskou  kuchyni, ale ta sicilská má specifika a je velmi zajímavá a mám díky tomu, řadu dalších nápadů na vaření doma, několikrát nás přivítali v sicilských krojích a vždy s úsměvem.

Koupání bylo fantastické a mohli jsme si vybrat, ráno jsme chodili k bazénu, který byl vyhřívaný a tichá romantická muzika, odpoledne jsme jezdili na pláž s pozvolným vstupem do moře nebo chodili na skluzavky a plata ,na kterých byly  lehátka se slunečníky, vše v ceně. Moře a bazén v září 27 stupňů C.

Okolí, nádherná zahrada s tropickými rostlinami a vše dozrálé, fíky, datle.

Na výlety jsme jezdili sami, Palermo bylo 30 minut autobusem a s mapou se tam neztratíte policie je na každém kroku a klidně vás před památku dovedou. Terassini 10 minut autobusem, velice romantické městečko, ráda bych se vyjádřila k Italům , mám ty nejlepší zkušenosti, v restauraci se nám 2x stalo ,že jsme zapomněli nákupy a vždy za námi běželi a nákupy nám předali s úsměvem, toto bych tak odhadovala jenom na Bulharsko, tam máme také tak dobré zkušenosti. .Vzhledem k tomu, že neumíme dobře Italsky hledali jsme jedno místo a než by nám to vysvětlili, tak nás tam místní obyvatelé dovedli a chtěli dovést i autem.

Jinak večerní program neměl chybu, mám ráda saxofon a klávesové nástroje, denně živá hudba a  tanec samozřejmě i s učitelem- čača, samba atd. Diskotéka vždy ve večerních hodinách a hodně se tancovalo společně, máme s manželem úžasné zážitky, naši přátele, kteří netancují ,se tam naučili.  Tento zájezd bychom přáli všem.

Martina a Ladislav JánskýMar Menor pro seniory

Vážení,

Chtěla bych tímto poděkovat za lehce posezonní nabídku do Španělského La Manga, Mar Menor, hotel Cavanna. Vzhledem k tomu, že jsem v 69 emigrovala, a mohla hodně cestovat, a to na úrovni, musím říci, že tyto seniorské dovolené úroveň mají, takovou jak se od 4 hvězdičkovém hotelu očekává. Pokoj jsem měla čistý, s krásným výhledem, v jídlech byl velký výběr, vína velmi dobrá. Bazény čisté, teplota vody příjemná. Byla jsem od Datouru několikrát vlastní dopravou v Rakousku, 2x v Costa del Sol, 1x na Menorce a od 19.-29.9. v Mar Menor. Doufám, že budu moci v takových to  dovolených pokračovat.

Děkuje vám Věra Tesařová.Andalusie pro seniory

Dobrý den,

tímto bych Vám chtěla velice poděkovat za bezproblémový svoz z HK na letiste a zpět, velice si vážíme toho, že i přesto, že jsme byly dve osoby, ze jste nás zavezly. Moc děkujeme a těsíme se na další dovolenou s Vaší CK.

S pozdravem Lenka Bittnerová.Sicílie pro seniory

Dobrý den paní Rakušanová,
prožlily jsme krásnou dovolenou na Sicílii - v Citta del Mare v termínu 20.5.-27.5.2014. Vše krásně klaplo a píšeme hlavně proto abychom, vyslovily opravdu upřimnou pochvalu delegátům Karolíně Jarošové, Zuzaně Hoškové a Hubertu Otipkovi, kteří byli velice vstřícní k nám klientům. Za svoji práci si zaslouží ocenění.

Hana P. a Lydie L.Dachsteinská bomba pro seniory

Dobrý den pane Honsi,

Níže uvedení klienti se vrátili spokojení z pobytu v Rakousku a velmi ocenili svoz přímo od domu a služby průvodkyně.

Prosím tlumočte všem, kdo se na organizaci podíleli.

I my vám děkujeme za dobrou spolupráci.


S pozdravem


Alena Chundelová a Jana Černá

Cestovka IdylkaMenorca pro seniory

Vážení,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za velmi pěkný týden dovolené,kterou jsme měli s manželem možnost užívat na krásném ostrově Menorka,která nás velmi oslovila vším.Toto bylo ještě umocněno plně fungujícím servisem ,jak ubytováním,stravou,výbornými delegáty a programem,kterým se snažili nám Menorku přiblížit.
Jsme vašimi stálými klienty,ač senioři,tak plně využíváme vašich služeb,které nás nikdy nezklamaly. Doufám,že se s vámi ještě někam podíváme!Ještě jednou díky a aˇt máte stále mnoho spokojených klientů!   

věra  petrášková

      

Zaregistrujte se k odběru novinek

Nenašli jste, co jste hledali?